A101 Enerji İçecekleri Fiyatları 2020 (Red Bull, Jack Wrestler, X!R)

Enerji içecekleri genelde sporcular başta olmak üzere bir çok kişinin severek tükettiği içeceklerden biridir. Genelde 18 yaş altı için önerilmeyen bu enerji içecekleri aslında enerji vermemektedir. İçeriğinde bulunan bir çok asit ve buna benzer maddeler ile vücudumuzda üretiğimiz bazı maddelerin üretimin geciktirmektedir. Daha açık ifade etmek gerekir ise insanlarda enerji kaybıyla ortaya çıkan yorgunluk hissi aslında kaslarda biriken laktik asidin vermiş olduğu bir histir.  Bu tarz içecekler kaslarda hareket etmemizle yani enerji harcamamız ile ortaya çıkan laktik asidin birikimini geciktirir. Bu gecikme ile yorgunluk hissimiz de ertelenmiş olacağından kişide enerji vermiş hissi yaratır.

Genelde sporcular bu ürünleri  çok fazla tüketmektedir. Ürün üzerinde 18 yaş sınırı vardır bunun nedeni ise bu yas altında olan bireylerde nadir olarak da görülse enerji yerine aşırı yorgunluk durumuna maruz kalabileceklerinden dolayı böyle bir yaş uyarısı yer almaktadır. Normalde laktik asid birikimini geciktiren bu ürünler 18 yaş altında nasir de olsa bu gecikmeyi hızlandıracağından dolayı uyarıya uyulmalı ve  tüketilmemesi tavsiye edilir.

A101 Enerji İçecekleri çeşitleri ve piyasaya göre çok da uygun olan fiyatlarıyla dikkat çekiyor. A101 redbull, JW (Jack Wrestler), X!R markalarıyla ve uygun fiyatlarıyla her zaman tüketilebilecek içecekler arasında yer alıyor.

A101 Enerji İçecekleri Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlar)

Red Bull Enerji İçeceği 250 ml : 5,95 TL

JW Jack Wrestler Enerji İçeceği 500 ml : 4,95 TL

X!R Limon Naneli Enerji İçeceği 250 ml : 2,90 TL

X!R Karışık Meyveli Enerji İçeceği 250 ml : 2,90TL

X!R Orjinal Enerji İçeceği 250 ml : 4,45 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
/ Wella Koleston / saç ekimi / saç ekim merkezleri