A101 Maske, Dezenfektan Fiyatları 2020

Tüm dünyada salgın halinde olan corono virüsü nedeniyle hijyenin önemi dahada artmıştır. Bu gibi salgınlardan korunmanın en önemli yolu ise sosyal mesafe, maske ve hijyendir. Hijyenin en önemli aşamasını el temizliği oluşturmaktadır. Bununda her an mümkün olabilmesi için dezenfektan kullanmak gerekmektedir. Her an yanımızda taşına bilen alkol içerikli bu solüsyonlar sayesinde bakteri ve mikropların %99,9 undan korunmak mümkündür. İnsanlara ve hayvanlara zarar vermediği için bu solüsyonlar güvenle kullanılabilir.

Maskeler genelde tıbbi işlemlerde kullanılırken günümüzde içinde bulunduğumuz pandemi döneminde dışarı çıkarken herkesin vazgeçilmez bir parçası olurken bu durumlardan korumada ne kadar etkili olduğu bir çok uzman tarafından günlerce tartışılırken sonuç olarak maskesiz sokağa çıkılmama kararı alınmıştır. Tüm dünya da etkili olan bu bulaşıcı hastalık nedeniyle maske üretimi dünya çapında artmış ve dezenfektan kullanımı artmıştır. A101 Maske Fiyatı ve kalitesi ile oldukça tercih edilmiştir. ARIZON markalı 3 katlı hijyenik maskeler 50’li ve 10’lu paketler halinde satılmaktadır.

Ülkemizde de bir çok marka kendi sektörünün dışında olsa dahi maske üretimine başlamıştır. A101 marketler de de sağlık bakanlığı onaylı maske ve dezenfektanlar en yüksek hijyen koşulları göz önünde bulundurularak üretilmiş ve yerini almıştır. Özellikle sağlık bakanlığı tarafından üretilen BOREL Dezenfektan A101 marketler 100ml lik  paketler halinde yer almaktadır. Borel Antibakteriyel dezenfektan şeffaf renkte ve jel kıvamındadır. Elleri kurutmaz ve tamamen bor mineralinden elde edilmiştir. Üretici firmasıda EtiMaden dir. Bunun dışında A101 marketlerde bulunan dezenfektan markası Dezenpak’tır. Dezenpak el ve cilt dezenfaktanı olarak üretilmiştir. A101 Dezenfektan Fiyatları diğer bir çok markaya göre oldukça ekonomik ve bu zor günlerde bütçenize dosttur. A101 Maske ve dezenfektanlar bazı şehir ve ilçelere göre çeşitlilik gösterebilir.

A101 Maske Ve Dezenfektan Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlardır)

ARIZON Maske 10’lu- 10 TL

ARIZON Maske 50’li – 50 TL

BOREL El Dezenfektanı 100ml – 7,45 TL

Dezenpak El ve Cilt Dezenfektanı 1000ml – 29,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
Wella Koleston / en iyi saç ekim merkezleri / saç ekim merkezleri