Bim Ampul Fiyatları 2020 (Powerkey)

Yaşam alanlarımızın dekorasyonunun olmaz ise olmazlarından biri de aydınlatmadır. çok iyi dekore edilmiş bir yer iyi yada gerektiği gibi aydınlatılamamış ise var olan kalite ve güzelliği gerektiği gibi yansıtamaz. Ortama ve isteğe göre bir çok aydınlatma rengi mevcuttur.
Uzmanlar genelde gün ışığı renginin tercih edilmesini önerirler. Genelde en çok tercih edilen renkler sarı ve beyaz ışıktır. Normal ampullerin yerini günümüzde led ampuller almıştır. Led ampuller normal ampullere göre daha az enerji tüketir ve daha sağlamdır bu nedenle artık bir çok evde ve iş yerinde artık led ampuller tercih edilmektedir. Bütçeye dost ve daha sağlam yapıdaki bu led ampuller fiyat açısından normal ampullere göre daha pahalıdır fakat yaptığı tasarruf ve dayanıklılık düşünüldüğü zaman her zaman tercih edilen ampul çeşiti olacaktır.


Bim marketlerde bir çok ürünün yanın sıra piyasada bulunabilecek en tasarruflu led ampuller beyaz ve sarı renkleriyle satıştadır. Fiyatları da uygun olan bu ampuller bilinen marka ampullerle eş değer kalitede ve oldukça uzun ömürlüdür. Powerkey Led Ampuller %85 enerji tasarrufu sağlar.

 


Bim Ampul Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlardır!)
Powerkey Led Ampul 9W (Beyaz-Sarı ) : 8.95 TL ( %85 Enerji Tasarruflu)
Powerkey Led Ampul 20W (Beyaz-Sarı ) : 7.95 TL (%80 Enerji Tasarruflu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
/ Wella Koleston / saç ekimi / saç ekim merkezleri