Bim Cam Ve Plastik Ürün Fiyatları 2020 ( Çay Bardağı,Kağıt Bardak,Plastik Çatal,Kaşık)

Cam eşyalar şüphesiz ki evler başta olmak üzere bir çok alanda kullanılan eşyalar arasındadır. Bir evde en çok kullanılan eşya ne deseler bir çok insanın vereceği cevap aynı olurdu herhalde; çay bardağı ve su bardağı. Cam ana maddesi silisyumdur. Aslında camın şeffaf olmasının sebebi de camın özünde sıvı olmasıdır. Hızlı soğutulması ile katı hal alması ve kullanıma uygun olacak şekilde şekil verilmesiyle elde edilen bardak, tabak vs. bir evin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardır. Bim marketlerde bir çok ürün olduğu gibi her evin ihtiyacı olan çay bardağı, su bardağı ve saklama kabı chefs plus markası altında oldukça kaliteli ve uygun fiyata yerli üretim olarak satışa sunulmaktadır. Bunun dışında kullan plastik ürünler yani plastik çatal-kaşık, kağıt tabak, kağıt bardak gibi ürünler de mevcuttur. Bu ürünler özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde pikniklerde veya mevlüd vs. organizasyonlarda İş yerlerinde kullanımı oldukça fazla olan ürünlerdir.

Bim marketlerde ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatlarla fark yaratmaya devam ediyor. Plastik ve kağıt ürünler genelde 10’lu paketler halindedir. Bim Kağıt bardak 20’li paketler halinde satıştadır. Bu ürünler kullan at olduğu için hayatı kolaylaştırır. Bim cam kupa ise lav marka olup sıcağa dayanıklı ve dış tasarımıyla saplı olmasından dolayı oldukça estetik ve kullanışlıdır. Bim Su Bardağı 6’lı , Bim Çay Bardağı 6’lı ve Bim  saklama kabı yerli üretim olup oldukça uygun fiyatlıdır. Bu ürünlerin çeşitliliği bim bölge ve şubelere göre değişiklik gösterebilir.

Bim Cam, Plastik, Kağıt Ürün Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlardır)

Bim Çay Bardağı 6’lı Chefs Plus – 3,95 TL

Bim Cam Kupa Lav 225 CC – 1,90 TL

Bim Su Bardağı 6’lı Chefs Plus – 4,25 TL

Bim Saklama Kabı Kapaklı Chefs Plus – 1,45 TL

Bim Plastik Çatal Kaşık 10’lu – 1,50 TL

Bim Kağıt Bardak 20’li – 2,45 TL

Bim Kağıt Tabak 10’lu – 3,25 TL

1 Yorum

Daha önceleri sürekli satışta olup şimdilerde satıştan kaldırdığınız chef’s plus cam saklama kaplarını tekrar satmanızı istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
Wella Koleston / en iyi saç ekim merkezleri / saç ekim merkezleri