Bim Çorap Fiyatları 2020 (Termal, Yün, Soket, Bambu Çorap)

Küçük büyük herkesin yaz kış her mevsim kullandığı ayakların vazgeçilmezidir çoraplar. Yün, pamuk ve ipekten üretilen çoraplar ayakları sıcak tutmakla kalmaz, görsel olarak da şıklık sağlar. Bir çok çeşidi olan çoraplar kışın yünlü, termal, pamuk, yazın ise ince bambu çoraplar tercih edilir. Çorap alırken en çok dikkat edilen hususlar kişiden kişiye değişir; merserize ipten üretilmesi yani %100 pamuklu olması, nem yapmaması, ter emici özellikte olması, doğal ve sağlıklı olması, rengi ve şekli, uygun fiyatlı olaması gibi kriterlere bakılır. Kimi insan çorap alırken sadece fiyatına bakar kimi ise sağlığı ön planda tutarak daha doğal ve sağlıklı olan pamuklu çorapları tercih eder.

Bim marketlerde de erkek, bayan, çocuk olmak üzere yazlık kışlık birçok çeşit çorap her bütçeye uygun olarak satıştadır. Bim bambu çoraplar; yumuşak yapıya sahip genelde bahar mevsimlerinde tercih edilen anti bakteriyel özel çoraplardır. Bim termal çoraplar; genelde kış mevsiminde ayakları sıcak tutması için tercih edilen termal çoraplar içeriği yün ağırlıklıdır ve ısıyı hapsederek ayakları daha sıcak tutar. Bim soket çoraplar; ayak bileğinin braz üstünde biten bu çoraplar oldukça kullanışlı ve pamuklu yapısı ile özellikle yaz aylarında ayaklarınızın daha rahat etmesini sağlar. içeriğinde yüksek oranda pamuk ipliği olması nedeniyle de ter emicidir ve hava alır nem yapmaz. Bim ten çoraplar; genelde yaz aylarında daha çok tercih edilen bu çoraplar diz altı ten çorap ve kilotlu ten çorap olarak çeşitlidir. İnce ve esnek yapısı ile bacağı sararak daha güzel bir görünüm sağlamaktadır.

Bim ürünleri il ve ilçelere göre çeşitlilik gösterebilir. Bimdeki çoraplar gene kalitesiyle ve ekonomik fiyatlarıyla bilinen Comfort Family markasına aittir. Bazı şubelerde de Penti‘nin ürünleri de bulunmaktadır.

Bim Çorap Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlardır)

Bambu Çorap Erkek – 4,95 TL

Soket Kadın Çorap 3’lü – 7,95 TL

İnce Çorap Diz Altı 2’li – 2,95 TL

Penti İnce Çorap Kilotlu 15 DEN – 6,45 TL

Kışlık Çorap (Termal) Kadın/Erkek – 4,95 TL

Yün Çorap Kadın/Erkek – 5,75 TL

Termal Çorap Çocuk – 3,25 TL

Bambu Çorap Çocuk 2’li – 4,95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
Wella Koleston / en iyi saç ekim merkezleri / saç ekim merkezleri