Bim Diş Macunu Ve Diş Fırçası Fiyatları 2020

Ağız bakımı hiç şüphesiz ki kişisel bakım içerisinde çok önemli bir yer kaplamaktadır. Ağız bakımı sağlık açısından oldukça önemlidir. Dişlerini düzenli fırçalayan ve ağız bakımını yapan bireylerde bir çok hastalığa yakalanma riski daha düşüktür. Uzmanlar bir çok hastalığın başlangıcının ağızdan başladığını ve dişlerin organlarla bağlantılarının olduğunu açıklamışlar. Örneğin dişlerin çürümesinde oluşan iltihabın o çürük diş kökünden kalbe inmesi ve iltihabın yayılma ihtimalinin olduğunu biliyor muydunuz ? Bu nedenle dişler hem ikili ilişkilerinizde fiziksel başlangıçlar da hemde sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Çocuklara da küçük yaşlardan itibaren bu önemi anlatmalı ve sağlık açısından agız bakımının çocukluktan bu zamana alışkanlık haline getirilmesi gerekir.

Piyasada bir çok ağız bakım ürünü vardır. Bim marketlerde ağız bakım bölümlerinde de çeşitlilik göze çarpmaktadır. Çocuklar için diş fırçalarından piyasada aradığınız bir çok diş macunu çeşidi oldukça uygun fiyatlara bim raflarındaki yerini almıştır. Bim ağız bakım ürünleri , bütçenizi zorlamayacak ve aradığınız bir çok çeşide kolayca ulaşabileceğiniz size en yakın mesafededir. Bim marketlerde en çok kullanılan markalardan olan sensodyne, colgate ve bime özel üretilen ağız bakım ürünleri olan powerdent markasıyla sizler için raflarda. Bim diş macunu ve diş fırçası fiyatları 2020 yılında da enflasyonla mücadele etmeye ve müşterilerinin cebini düşünmeye devam ediyor.
Bim Diş Macunu ve Diş Fırçası Fiyatları 2020

Colgate Total 12 Diş Macunu 50 ml : 8,45 TL

Colgate MaxBeyazlık Diş Macunu 50 ml : 8,95 TL

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml : 12,95 TL

Sensodyne Diş Macunu 100 ml : 16,95 TL

Powerdent 3D Beyazlık Diş Macunu 75 ml : 3,95 TL

Powerdent 7 Etkili  Diş Macunu 75 ml : 3,95 TL

Powerdent  3 Etkili Aile Diş Macunu 125 ml : 2,75 TL

Sensodyne Diş Macunu 100 ml :16,95 TL

 

Powerdent Çocuk Diş Fırçası :1 TL

Powerdent 2’li Diş Fırçası :3,25 TL

Oral-B Tekli Diş Fırçası :8,95 TL

Colgate Tekli Max White Diş Fırçası : 8,95 TL

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
/ Wella Koleston / saç ekimi / saç ekim merkezleri