Bim Makarna Fiyatları 2020 (Cardella, Pastaveneta )

Makarna Fiyatları 2020 yılında piyasada alıp başını gitmişken, Bim marketlerde makarna fiyatları piyasada göre çok aşağıda ve her bütçeye uygundur. Makarna içeriğindeki besleyici faktörler ve fiyatı göz önüne alındığında herhalde en çok sevilen ve en çok tüketilen temek besin kaynaklarının başında gelmektedir.

Bim marketlerde iki çeşit makarna markası vardır. Cardella ve  Pastaveneta markaları fiyatlarının oldukça uygun olması sizi yanıltmasın. Her bütçeye uygun ve ekonomik bu makarna markaları %100 durum buğdayından üretilmiştir. En az %11 protein içerir. Pişirilince hamurlaşmayan son derece lezzetli ve kalitelidir. Fiyatlarıyla ceplere dost, tadı ve kalitesi ilede bir çok insanın tercihi lan bu makarnalar bilindik markaların son zamlardan sonra fiyatlarını şişirmesinin aksine değişmeyen fiyatları ile bim market raflarında müşterilerini beklemektedir. Cardella makarnanın içeriği ve pişirme süresi makarnanın üzerinde yer almaktadır. Pastaveneta makarnasının da aynı şekilde pişirme süresi ve kalori oranları ambalajında yer almaktadır. En az %12 protein içerir. Bir birinden lezzetli bu makarnaların uzun ince, fiyonk, burgu, kalem kesme ve spagetti gibi br çok çeşidi vardır. Hepsininde pişirme süresi farklı olduğu gibi kalori değerleri de farklı olabilir ve üzerinde yazmaktadır.

Bim makarna fiyatları 2020 yılında da değişmemiştir. En uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli ürünler ile en çok tercih edilen marketler zinciri bim ,aile ekonomisine dost ve tüketiciyi destekleyici satış politikası ile müşterileri tarafından en çok tercih edilen markettir. Bir çok yemekte kullanılan bim şehriye çeşitleri de (arpa ve tel ) bu kaliteli markalar altında ve uygun fiyatlarla satıştadır.

Bim Makarna Fiyatları 2020

Cardella Makarna Burgu 500 gr : 1,75 TL

Cardella Makarna Fiyonk 500 gr : 1,75 TL

Cardella Makarna İnce Uzun 500 gr : 1,75 TL

Cardella Makarna Spagetti 500 gr : 1,75 TL

Cardella Makarna Boncuk 500 gr : 1,75 TL

Cardella Şehriye Arpa 500 gr : 1,75 TL

Cardella Şehriye Tel 500 gr : 1,75 TL

Ekmekcik Mantı 500 GR. – 2,95 TL

Ekmekcik Yumurtalı Erişte 500 GR. – 3,75 TL

Pastaveneta Makarna Spagetti 500 gr : 2,75 TL

Pastaveneta Makarna Kalem Kesme 500 gr : 2,75 TL

Pastaveneta Makarna Burgu 500 gr : 2,75 TL

INDOMIE Noodle 70/75 GR. – 1,65 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
/ Wella Koleston / saç ekimi / saç ekim merkezleri