Bim Tıraş Bıçağı, Tıraş Köpüğü Fiyatları 2020

Kişisel vücut temizliğinin önemini bilmeyen yoktur. Kadınlar ve erkeklerde vücut temizliğinde bir çok ürün kullanırlar. Vücuttaki kıl ve tüylerin temizliğinde en çok kullanılan ürünlerin başında tıraş bıçağı gelmektedir. Özellikle yaz aylarında vücuttaki kıl ve tüylerin temizliğinde en acısız ve kolay temizleme yöntemlerinden olan tıraş bıçaklarının çeşitleri vardır. Erkekler içinde kullan at tıraş bıçakları kolay kullanım ve ekonomik fiyatlarıyla satılmaktadır. Bim Marketlerde de uygun fiyata ve yüksek kaliteye sahip tıraş bıçakları ve tıraş köpüğü oldukça tercih edilmektedir. Man’s markasının tek bıçaklı, 2 bıçaklı ve 3 bıçaklı tıraş bıçaklarının yanı sıra kullanımı kolay ve pratik tıraş köpüğü mevcuttur. Üstelik hayatı kolaylaştıran bu ürünler bilindik markaların kalitesine yakın ve onlara nazaran daha uygun fiyattadır.

Bim Tıraş Bıçağı Çeşitleri, bayanlar için tek bıçaklı ve 2 bıçaklı banyo tıraş bıçakları 6’lı paketler , erkekler için ise 3 bıçaklı +lü paketler halinde son olarak da 2 bıçaklı ve ekonomik 10’lu paketler halinde satıştadır. Bim Tıraş Köpüğü ise 250 ml paketler halinde kullanımı kolay köpük şeklindedir.

Bim ürünleri il ve ilçelerdeki mağazalara göre çeşitlilik gösterebilir.

Bim Tıraş Bıçağı, Tıraş Köpüğü Fiyatları 2020 (Güncel Fiyatlardır)

Man’s Bayan Tıraş Bıçağı Tek Bıçaklı/2 Bıçaklı 6’lı – 2,95 TL

Man’s Tıraş Bıçağı 2 Bıçaklı 10’lu -7,25 TL

Man’s Tıraş Bıçağı 3 Bıçaklı 4’lü – 8,95 TL

Man’s Tıraş Köpüğü 250 ml – 4,75 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

En Güncel Bim ve A101 Market Broşürlerini Sitemizde Bulabilirsiniz. Sitemizi Her Hafta Rahatça Takip Edebilmek İçin CTRL+D Yaparak Bookmarklarınıza Eklemeyi Unutmayın...
Soru ve Görüşleriniz İçin : info@bim-a101-aktuel.com
Wella Koleston / en iyi saç ekim merkezleri / saç ekim merkezleri