A101 Saç Boyası Fiyatları Ve Kalitesi 2022(SeaColor ve Palette )

Kadınların düzenli ihtiyaçlarından birisi de saç boyalarıdır. Her kadının kendine yakıştırdığı bir saç rengi vardır ve bunu tutturmak için  aradıkları saç boyasında hem kalite hemde uygun fiyat ararlar. İşte bu noktada A101 Saç boyası çeşitleri ve fiyatları açısından  en çok tercih edilenlerdendir. A101 saç boyası SeaColor saç boyaları uzun zamandır A101 marketlerinin raflarında olan kullananların beğendiği,fiyatı uygun ve kalitesi yüksek bir üründür. Bunun yanında Palette saç boyaları da on rengiyle ve uygun fiyatıyla A101 marketlerinde mevcuttur.

A101 SeaColor Saç Boyası Kalitesi 

SeaColor saç boyasının on rengi mevcuttur. Platin sarısı, açık kahve, koyu kumral, çikolata kahve, fındık kabuğu, kumral, açık kumral, bal köpüğü, karamel, sedef sarı renkleri ile oldukça geniş bir renk seçeneği mevcuttur.Kremsi yapısıyla bir kutuda  iki krem boya içermektedir ve içeriğindeki zeytin yağı ile saçınızı kurutmaz. Uygun fiyatıyla da mutlaka denemeniz gereken bir üründür.

Bu yazımızda A101 Saç Boyası Fiyatları 2022, A101 Saç Boyası Çeşitleri, A101 Palette Saç Boyası Fiyatı, A101 Sea Color Saç Boyası Kalitesi ve Fiyatı 2022 sorularına cevap alabilirsiniz.

A101 Saç Boyası Fiyatları 2022 

SeaColor Saç Boyası Renk Çeşitleri Fiyatı : 19,95 TL

Palette Saç Boyası Renk Çeşitleri Fiyatı : 19,90 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri