1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Ağda Ve Sir Ağda Bandı Fiyatları 2023

Bim Ağda Ve Sir Ağda Bandı Fiyatları 2023

featured

Bim Ağda Ve Sir Ağda Bandı Fiyatları 2023

Kişisel temizlik her zaman önemlidir. Bu anlamda kullanılan bir çok yöntem vardır. Tüy dökücü kremler, Jilet ve tıraş bıçağı, ağda ve sir ağda, epilasyon makinesi ve lazer yöntemleri genelde kendi içlerinde de çeşitlilik gösterir ve hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilir. Bunlardan en yaygın olanı ağda yöntemidir. Ağda, vücudun belirli bölgelerinde ki tüy ve kılların temizliğinde kullanılır. Tüy ve kılları kökten aldığı için tekrar uzamaları için geçen süre de diğer yöntemlere göre yani tüy dökücü krem ve tıraş bıçağına göre daha uzun süre temizlik sağlar. Piyasada bir çok ağda markası vardır. Genelde çam sakızı ağda, sir ağda ve sir ağda bantları en çok tercih edilenlerdir.

Çam sakızı ağda içeriğindeki şekerden dolayı yapışkan özelliktedir ve kullanımında herhangi bir bez ve sonrasında temizleme yağına gerek duyulmaz. Altın sarı renkte olup evde de gerekli malzemeler bir araya getirilerek yapılabilen bir ağda çeşididir. Tüy köklerini kökünden alması diğer ağdalar ile ortak özelliği olmasının yanı sıra içeriğindeki yoğun şeker tüy köklerini beslediği için tüy ve kıllar da uzun zamanda pek bir azaltma gözlenemeyebilir. Ama yine de tüy ve kılların çıkma süresi diğer yöntemlere göre daha uzundur. Sir ağda ise çam sakızı ağdanın içeriğindeki şekerin bir tık azaltılmış halidir. Kimine göre tercih edilme sebebi kullanımının daha kolay olması, tüy ve kılları zaman içerisinde seyrekleştirmesidir.

Sir ağda ağda türleri içerisinde kadın ve erkekler tarafından en çok tercih edilen türüdür. Berberlerde ve ağdacılarda genelde sir ağda kullanılır çünkü uygulaması hızlı ve kolaydır. En uygun ağda ve en uygun  sir ağda bandı tabi ki bim marketlerde mevcuttur. Bim de piyasadaki pahalı markalarla hemen hemen aynı kalitede ve çok uygun fiyata Epi Ilık Ağda ve Epi Sir Ağda Bandı ile kişisel temizlik şimdi hem ekonomik hemde çok kolay. Üstelik Epi Sir Ağda Bandı 41’li set halinde tüm vücuda uygun boylarda bandlar içerir. 20 adet kol,bacak ve vücut bandı,8 adet yüz bandı, 8 adet koltuk altı ve bikini bandı, 5 adet temizleme mendili içerir. 4 haftaya kadar erkilidir. Tüy ve kılları daha iyi kavramak için bantları şekilli kesime sahiptir. Hassas ciltler için uygundur. Yapılan tesler sonucu etkinlik test sonucu %88 dir ve gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bu makalede Bim Ağda Fiyatları 2023, Bim Ağda Bandı Fiyatları 2023, Bim Tüy Dökücü Krem Fiyatları 2023, En Ucuz Tüy Dökücü Fiyatları, Bim Ağda Markalarının Kalitesi sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Ağda Ve Sir Ağda Bandı Fiyatları 2023

Epi Sir Ağda Bandı 41’li set – 7,95 TL

Epi Ilık Ağda  350 GR. – 6,75 TL

Yorum Yap

Yorum Yap