İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Ampul Fiyatları 2022 (Powerkey)

Bim Ampul Fiyatları 2022 (Powerkey)

featured

Bim Ampul Fiyatları 2022 (Powerkey)

Yaşam alanlarımızın dekorasyonunun olmaz ise olmazlarından biri de aydınlatmadır. çok iyi dekore edilmiş bir yer iyi yada gerektiği gibi aydınlatılamamış ise var olan kalite ve güzelliği gerektiği gibi yansıtamaz. Ortama ve isteğe göre bir çok aydınlatma rengi mevcuttur.
Uzmanlar genelde gün ışığı renginin tercih edilmesini önerirler. Genelde en çok tercih edilen renkler sarı ve beyaz ışıktır. Normal ampullerin yerini günümüzde led ampuller almıştır. Led ampuller normal ampullere göre daha az enerji tüketir ve daha sağlamdır bu nedenle artık bir çok evde ve iş yerinde artık led ampuller tercih edilmektedir. Bütçeye dost ve daha sağlam yapıdaki bu led ampuller fiyat açısından normal ampullere göre daha pahalıdır fakat yaptığı tasarruf ve dayanıklılık düşünüldüğü zaman her zaman tercih edilen ampul çeşitleri olacaktır.


Bim marketlerde bir çok ürünün yanın sıra piyasada bulunabilecek en tasarruflu led ampuller beyaz ve sarı renkleriyle satıştadır. Fiyatları da uygun olan bu ampuller bilinen marka ampullerle eş değer kalitede ve oldukça uzun ömürlüdür. Powerkey Led Ampuller %85 enerji tasarrufu sağlar.

Bu makalede Bim Ampul Fiyatları 2022, Bim Enerji Tasarruflu Ampul Çeşitleri, En Ucuz Ampul Fiyatı Nerede?, Bim Ampul Markasının Kalitesi sorularına cevap bulabilirsiniz.


Bim Ampul Fiyatları 2022

Powerkey Led Ampul 9W (Beyaz-Sarı ) : 8.95 TL ( %85 Enerji Tasarruflu)
Powerkey Led Ampul 20W (Beyaz-Sarı ) : 7.95 TL (%80 Enerji Tasarruflu)

Yorum Yap

Yorum Yap