İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Bebek Bezi Fiyatları 2021 (Jenny Willy Kalitesi ,Kullanan Anne Yorumları)

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2021 (Jenny Willy Kalitesi ,Kullanan Anne Yorumları)

featured

Bim marketlerde kendine has ürünlerin başında yeni bebeği olan ailelerin en büyük sıkıntılarından biri olan bebek bezi konusunda da son derece uygun fiyatlı ürünü ile vatandaşların cebini düşünmekte. Bebek bezi tercihleri tabi ki çok önemli. Hele ki yenidoğan bebekler için kullanılan bebek bezlerinin kalitesine çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Bim marketlerde satılan bebek bezi markası Jenny Willy. Jenny Willy markası deneyenlerden aldığımız yorumlar iyi bir marka olduğu. Evet çok yumuşak değil fakat emiciliği ve sızdırmazlığı kaliteli markalarla neredeyse aynı. Jenny Willy bebek bezi kullananların yorumlarından biride biride kenarların biraz sert oluşu. Fakat bu şikayette kullanan annelerin sadece %10 undan gelmekte. Fakat bim bebek bezi kullanan annelerin çoğu kokusunu çok beğenmekte. Herhangi bir pişik yaptığına dair bir şikayet bulunmamakta.

Son zamlardan sonra güncel fiyatlardır.

Bim Jenny Willy Bebek Bezi fiyatı ise gerçekten inanılmaz. Televizyonlarda devamlı reklamlarını gördüğünüz bebek bezlerinin neredeyse yarı fiyatına satılmakta. Ayrıca çeşitleri de mevcut. Jenny Willy Yenidoğan bebek bezi maddi durumu sınırlı aileler için çok uygun fiyatlı bir ürün.

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2021

Jenny Willy Bebek Bezi Maxi 44’lü : 26,50 TL
Jenny Willy Bebek Bezi Midi 50’li : 26,50 TL
Jenny Willy Bebek Bezi Mini 60 ‘lı (3-6 KG) : 24,75 TL

Jenny Willy Bebek Bezi junior 32’li : 26,50 TL
Jenny Willy Yenidoğan Bebek Bezi 60 ‘lı : 26,50 TL

Bim Bebek Bezleri Ambalajları

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. oğluma magazanizin bezini kullanıyorum ama paketlerde sürekli bı eksiklik çıkıyor 5 numara bez kullanıyorum üstünde 32 adet yazıyo ama içinde de sürekli 20 adet cikiyo insanların hakkına giriyosunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir