1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Cam Ve Plastik Ürün Fiyatları 2023 ( Çay Bardağı,Kağıt Bardak,Plastik Çatal,Kaşık)

Bim Cam Ve Plastik Ürün Fiyatları 2023 ( Çay Bardağı,Kağıt Bardak,Plastik Çatal,Kaşık)

featured

Cam eşyalar şüphesiz ki evler başta olmak üzere bir çok alanda kullanılan eşyalar arasındadır. Bir evde en çok kullanılan eşya ne deseler bir çok insanın vereceği cevap aynı olurdu herhalde; çay bardağı ve su bardağı. Cam ana maddesi silisyumdur. Aslında camın şeffaf olmasının sebebi de camın özünde sıvı olmasıdır. Hızlı soğutulması ile katı hal alması ve kullanıma uygun olacak şekilde şekil verilmesiyle elde edilen bardak, tabak vs. bir evin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardır. Bim marketlerde bir çok ürün olduğu gibi her evin ihtiyacı olan çay bardağı, su bardağı ve saklama kabı chefs plus markası altında oldukça kaliteli ve uygun fiyata yerli üretim olarak satışa sunulmaktadır. Bunun dışında kullan plastik ürünler yani plastik çatal-kaşık, kağıt tabak, kağıt bardak gibi ürünler de mevcuttur. Bu ürünler özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde pikniklerde veya mevlüd vs. organizasyonlarda İş yerlerinde kullanımı oldukça fazla olan ürünlerdir.

Bim marketlerde ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatlarla fark yaratmaya devam ediyor. Plastik ve kağıt ürünler genelde 10’lu paketler halindedir. Bim Kağıt bardak 20’li paketler halinde satıştadır. Bu ürünler kullan at olduğu için hayatı kolaylaştırır. Bim cam kupa ise lav marka olup sıcağa dayanıklı ve dış tasarımıyla saplı olmasından dolayı oldukça estetik ve kullanışlıdır. Bim Su Bardağı 6’lı , Bim Çay Bardağı 6’lı ve Bim  saklama kabı yerli üretim olup oldukça uygun fiyatlıdır. Bu ürünlerin çeşitliliği bim bölge ve şubelere göre değişiklik gösterebilir.

Bu makalede Bim Çay Bardağı Fiyatı 2023, Bim Su Bardağı Fiyatı 2023, Bim Plastik Çatal Kaşık Fiyatı 2023, Bim Kağıt Bardak, Bim Kağıt Tabak, Bim Cam Kupa, En Ucuz Kağıt Bardak sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Bim Kağıt Ürün Fiyatları 2023

Bim Çay Bardağı 6’lı Chefs Plus – 3,95 TL

Bim Cam Kupa Lav 225 CC – 1,90 TL

Bim Su Bardağı 6’lı Chefs Plus – 6,25 TL

Bim Saklama Kabı Kapaklı Chefs Plus – 2,45 TL

Bim Cam, Plastik Ürün Fiyatları 2023

Bim Plastik Çatal Kaşık 10’lu – 2,50 TL

Bim Kağıt Bardak 20’li – 4,45 TL

Bim Kağıt Tabak 10’lu – 5,25 TL

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Daha önceleri sürekli satışta olup şimdilerde satıştan kaldırdığınız chef’s plus cam saklama kaplarını tekrar satmanızı istiyorum.

  2. Bim chefs plus cam saklama kabı tekrar satışa sunulsun

  3. Slm chefs plus cam saklama kaplarının tekrar gelmesini istiyorum

  4. İyiki çok indirim yapmışsiniz.zamlari iki misli yaptınız bir mislini indirdiniz.bu şimdi indirimmi yaptiniz oluyor.allah ıslah etsin sizleri.

  5. Chef’s plus cam saklama kaplarini tekrar satışta görmek istiyorum. Başka bulabilecegim bir yer var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir