Bim Cam Ve Plastik Ürün Fiyatları 2024 ( Çay Bardağı,Kağıt Bardak,Plastik Çatal,Kaşık)

Cam eşyalar şüphesiz ki evler başta olmak üzere bir çok alanda kullanılan eşyalar arasındadır. Bir evde en çok kullanılan eşya ne deseler bir çok insanın vereceği cevap aynı olurdu herhalde; çay bardağı ve su bardağı. Cam ana maddesi silisyumdur. Aslında camın şeffaf olmasının sebebi de camın özünde sıvı olmasıdır. Hızlı soğutulması ile katı hal alması ve kullanıma uygun olacak şekilde şekil verilmesiyle elde edilen bardak, tabak vs. bir evin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardır. Bim marketlerde bir çok ürün olduğu gibi her evin ihtiyacı olan çay bardağı, su bardağı ve saklama kabı chefs plus markası altında oldukça kaliteli ve uygun fiyata yerli üretim olarak satışa sunulmaktadır. Bunun dışında kullan plastik ürünler yani plastik çatal-kaşık, kağıt tabak, kağıt bardak gibi ürünler de mevcuttur. Bu ürünler özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde pikniklerde veya mevlüd vs. organizasyonlarda İş yerlerinde kullanımı oldukça fazla olan ürünlerdir.

Bim marketlerde ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatlarla fark yaratmaya devam ediyor. Plastik ve kağıt ürünler genelde 10’lu paketler halindedir. Bim Kağıt bardak 20’li paketler halinde satıştadır. Bu ürünler kullan at olduğu için hayatı kolaylaştırır. Bim cam kupa ise lav marka olup sıcağa dayanıklı ve dış tasarımıyla saplı olmasından dolayı oldukça estetik ve kullanışlıdır. Bim Su Bardağı 6’lı , Bim Çay Bardağı 6’lı ve Bim  saklama kabı yerli üretim olup oldukça uygun fiyatlıdır. Bu ürünlerin çeşitliliği bim bölge ve şubelere göre değişiklik gösterebilir.

Bu makalede Bim Çay Bardağı Fiyatı 2024, Bim Su Bardağı Fiyatı 2024, Bim Plastik Çatal Kaşık Fiyatı 2024, Bim Kağıt Bardak, Bim Kağıt Tabak, Bim Cam Kupa, En Ucuz Kağıt Bardak sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Bim Kağıt Ürün Fiyatları 2024

 • Bim Çay Bardağı 6’lı Chefs Plus – 3,95 TL
 • Bim Cam Kupa Lav 225 CC – 1,90 TL

 • Bim Su Bardağı 6’lı Chefs Plus – 6,25 TL
 • Bim Saklama Kabı Kapaklı Chefs Plus – 2,45 TL

Bim Cam, Plastik Ürün Fiyatları 2024

 • Bim Plastik Çatal Kaşık 10’lu – 2,50 TL
 • Bim Kağıt Bardak 20’li – 4,45 TL
 • Bim Kağıt Tabak 10’lu – 5,25 TL

Plastik peçeteler, kaşıklar ve çatal setleri günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle, kaliteli bir plastik ürün seçmek önemlidir. Bim, geniş ürün yelpazesiyle plastik peçete, kaşık ve çatal kalitesi konusunda çeşitli seçenekler sunmaktadır. Hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz Bim’i tercih ederek, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bim Plastik Peçete Kalitesi

Bim, müşterilerine hijyenik ve dayanıklı plastik peçeteler sunmaktadır. Plastik peçetelerin kalitesi, sahip oldukları malzeme ve üretim süreçleriyle belirlenir. Bim, bu konuda özenle seçtiği malzemeler ve kaliteli üretim süreçleri ile yüksek kalitede plastik peçeteler üretir. Bu sayede pratik ve hijyenik bir şekilde yemeklerinizi yerken, peçetelerin dağılma veya yırtılma sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bim Plastik Kaşık Kalitesi

Bim, günlük hayatta kullanılan plastik kaşıklar konusunda da dikkatli bir seçim yapar. Plastik kaşıkların dayanıklılığı, kullanılan malzeme ve üretim kalitesi ile yakından ilişkilidir. Bim, plastik kaşıklarında yüksek kalite standartlarını benimseyerek müşterilerine güvenilir ürünler sunmaktadır. Bu sayede yemeklerinizi rahatlıkla taşıyabilir ve tüketebilirsiniz.

Bim Plastik Çatal Kalitesi

Plastik çatal setleri, özellikle pikniklerde veya açık hava etkinliklerinde sıkça tercih edilen ürünlerdir. Bim, plastik çatal setlerini kaliteli malzemelerden üreterek kullanım kolaylığı sağlar. Dayanıklı ve pratik plastik çatal setleri, çevresel etkilere karşı dirençli olup tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Bim’in sunduğu çatal setleri sayesinde, açık havada yemek yemek keyifli hale gelir.

Sonuç olarak, Bim müşterilerine plastik peçete, kaşık ve çatal kalitesi konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Sağlam, hijyenik ve uygun fiyatlı olan bu ürünler, günlük hayatta size büyük kolaylık sağlar. Bim’i tercih ederek, kaliteli ve bütçe dostu bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılar.

“Bim Cam Ve Plastik Ürün Fiyatları 2024 ( Çay Bardağı,Kağıt Bardak,Plastik Çatal,Kaşık)” üzerine 5 yorum

 1. Daha önceleri sürekli satışta olup şimdilerde satıştan kaldırdığınız chef’s plus cam saklama kaplarını tekrar satmanızı istiyorum.

  Yanıtla
 2. İyiki çok indirim yapmışsiniz.zamlari iki misli yaptınız bir mislini indirdiniz.bu şimdi indirimmi yaptiniz oluyor.allah ıslah etsin sizleri.

  Yanıtla
 3. Chef’s plus cam saklama kaplarini tekrar satışta görmek istiyorum. Başka bulabilecegim bir yer var mı?

  Yanıtla

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri