Bim Deterjan Fiyatları 2022 (Omo, Peros, Boron, Bill Matik, Art Matik)

Petrol türevli kimyasal ürünlerden elde edilen ve temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlere deterjan denir. Eskiler temizleme ve arındırma için kaynar su ve kalıp sabun kullanırken günümüzde bu yöntem deterjanlarla yapılmaktadır. Deterjanlar sıvı ve toz olarak ikiye ayrılır. Sıvı deterjanlar kullanım açısından daha konsantre oldukları ve yapısı gereği çamaşırlarda tortu bırakmazlar. Toz deterjanlar ise miktarı fazla kullanıldığında çamaşırlarda çözülemeyip nokta nokta tortu bırakabilirler.

Deterjanların tümü Petro kimya ürünlerinden elde edildiğinden fazla kullanımı ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Özellikle beyaz çamaşırlarda daha temiz olsun diye düşünülerek gereğinden fazla deterjan kullanmak sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. İçerik açısından daha masum deterjanlarda vardır. Örneğin Boron. Bor madeninden elde edilen doğal mineralli bir temzileyicidir. Diğer deterjanlara göre içeriğinde parfüm ve petrol türevleri olmayan bunun yerine sabun içeren güçlü formüle sahip nadir deterjan türlerindendir. Piyasada bir çok deterjan markası vardır ve bunlardan bir çoğu Bim marketlerde mevcuttur. Bim deterjan markaları, hem hesaplı fiyatı hem de kaliteli olmalarıyla çok fazla talep görmektedir. Piyasanın en iyileri Ariel, Omo, Boron, Peros, Bim’e özel üretilen Billmatik ve Artmatik deterjanları mevcuttur.

bu makelede Bim Deterjan Fiyatları 2022, Bim Toz Deterjan Çeşitleri, Bim Sıvı Deterjan Çeşitleri, Bim Ariel Deterjan Fiyatı 2022 , Bim Omo Deterjan Fiyatı sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Bim Deterjan Fiyatları 2021

Bill Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 1,5 KG – 16,75 TL

Ariel Toz Deterjan 1,5 KG – 24,95 TL

Omo Matik Konsantre Toz Deterjan 1,5 KG – 24,95 TL

Boron Toz Deterjan 4 KG – 37,50 TL

Omo Matik Active Fresh Beyaz Toz Deterjan 5,5 KG – 69,90 TL

Bill Matik Konsantre Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 43,95 TL

Art Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 40,95 TL

Peros Matik Color Toz Deterjan 8 KG – 52,95 TL

Peros Matik Beyazlar Toz Deterjan 8 KG – 52,95 TL

Bim Sıvı Deterjan Fiyatları 2022

Persil Power Jel Sıvı Deterjan 2310 ML – 49,90 TL

Rinso Siyah Sıvı Deterjan 3000 ML – 42,75 TL

Rinso Renkli Sıvı Deterjan 3000 ML – 42,75 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri