Bim Kaçta Açılıyor 2022 (Haftaiçi – Cumartesi-Pazar)

Bim Kaçta Açılıyor 2022

Türkiye’nin en büyük 2. perakende market zinciri olan Bim müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesi ve iddaalı fiyaları ile halkın cebini düşünen ender marketlerden biri. Son dönemlerde teknoloji konusunda da büyük atılımlar yaptı. Bir çok teknoloji ürününde harika fiyatları tüketicinin beğenisine sunuyor.

Tabi ki bu kampanyaları takip etmek kolay değil. Özellikle teknoloji ve mobilya kampanyaları çok iyi takip edilmeli. Sadece takip etmek değil gelen kampanyalı bim ürünlerini erken saatlerde Bim mağazasına giderek almanız gerekiyor. Erken saatte diyoruz çünkü 6000 üzerinde mağazası bulunan Bim Marketlerinin çoğu şubesine ürünler sınırlı sayıda gönderilmekte. Hatta bazı bim marketlerine 2-3 adet bile gönderilebilmektedir. Bu nedenle Bim mağazalarının açılış saatinden önce mağaza önünde olmak avantaj sağlamaktadır.

Kaliteli ürünlere uygun fiyata ulaşmak için Bim broşürlerini kesinlikle takip etmeyi unutmayın…

bim-market-acilis-saati

Bim Açılış Saati Haftaiçi 2022

bim-acilis-saatleri-2017-2018

Bim mağazaları kaçta açılıyor sorusu özellikle bim kampanyalarını takip edenler için çok önemli. Çünkü avantajlı ürünlere bime erken gelerek sahip olabilirsiniz.

Bim Market Açılış Saati : 09:00

Fakat bazı mağazalar 10 dakika önce açabiliyor. Kampanya başlangıç günlerinde erken saatlerde mağaza önünde olmanızı tavsiye ederiz.

Bim Açılış Saati Haftasonu 2022

Bim mağazaları haftaiçi ve haftasonu fark etmiyor. Bim mağazalarıı Cumartesi ve pazar günleri açık

Bim Market Açılış Saati Haftasonu : 09:00


Bim açılış saatleri 2022, Bim kaçta açılıyor, Bim sabah mesai saatleri 2022, bim sabah kapıları kaçta açıyor? Bim açılış saati

“Bim Kaçta Açılıyor 2022 (Haftaiçi – Cumartesi-Pazar)” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri