Bim Kedi, Köpek Maması Fiyatları 2022 (Whiskas, Pedigree )

Hayvanlar öncelikle sevgiye sonra da biz insanların desteğine ihtiyaç duyan canlılardır. Hayvan sevmek sevgiyi karşılık beklemeden sunmak insanın insani yönünü geliştirir ve hayata bakış açınızı değiştirir. Tüm evrenin sevgi üzerine kurulu olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Kimi insan evinde bakar hayvanlara kimi de barınaklarda gönüllü zaman geçirir hayvanlar ile. Kimi ise sokak hayvanlarını besler bazıları da vahşi hayatından onları koparmayarak saygı duyar, sever onları ve bunu yapanların tek ortak noktası sevgidir.  Biz insanlar kadar kötü bir canlı daha yoktur hayatta. Sırf para kazanmak adına ticareti yapılan hayvanlar, avlanarak nesli azaltılan veya tüketilen hayvanlar neresinden bakarsanız bakın zulmün karşılığıdır insan oğlu. İstesek de istemesek de zulme batmıştır insanlık ve bu durumdan bizi sadece sevgi kurtarabilir.

İnsanı sevmek yeter mi dersiniz bu durumdan kurtulmaya hayır! Hayvanları sevmek insanı eksiltmez tam tersine ruhunu besler ve insanı tamamlar hayvanı sevmek. Barınaklarda ve sokaklarda hayvanlar insanın yardımına muhtaçken sırf daha şirin olsun yada cins olsun diye pet shoplara paralar saçarak hayvanları satın almak insanoğlunun en büyük ayıplarındandır. Sahiplenmek sorumluluk duygunuzu pekiştirir. Bu nedenle satın almayın ve sahiplenin.

Evcil hayvanların evde bakımının şüphesiz bir çok önemli noktaları vardır. Bunların başında onların beslenmesi gelmektedir.En kaliteli hayvan maması ve en uygun hayvan maması bim marketlerde dir. Kediler için Whiskas kuru mama, Whiskas yaş mama ve Whiskas poşet mama çeşitleri ile oldukça revaştadır. Köpekler için ise Pedigree yaş konserve mama ile satıştadır. Bim mama fiyatı ve kaliteleri ile de oldukça tercih edilen bir markettir. Yetişkin köpekler için beslenme talimatı hakkında detaylı bilgilerinde yer aldığı Pedigree köpek maması köpek dostlarınız için en doğru tercihtir. Kedilerde olduğu gibi köpeklerde de beslenmesine özen gösterilmez ve bu tür özel mamalar tercih edilmediği taktirde hayvanda kabızlık veya koku problemi olabileceği gibi gelişimini de tam anlamıyla sağlıkla tamamlayamayacaktır. Bu nedenle bim kedi köpek mamaları tercih ederek minik dostlarınıza büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Bim mama çeşitleri bim şube ve bölgelerine göre değişiklik gösterebilir.

Bu makalede Bim Kedi Maması Fiyatı 2022, Bim Köpek Maması Fiyatı 2022, Bim Whiskas Kedi Maması Fiyatı, Bim Pedigree Köpek Maması Fiyatı, Bim Yaş Kedi Köpek Maması , Bim Kuru Kedi Köpek Mama sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Bim Kedi Köpek Maması Fiyatları 2022

Bim Kedi Maması Whiskas Kuru Mama Biftek-Havuç 300 GR – 15,75 TL

Bim Kedi Maması Whiskas Etli Mama Poşet 100 GR – 6,50 TL

Bim Kedi Maması Whiskas Somonlu Mama Poşet 100 GR – 6,50 TL

Bim Köpek Maması Pedigree Yaş Mama Konserve 400 GR – 18,50 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri