1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Ketçap, Mayonez Ve Soslar 2023 (Limon Suyu, Nar Ekşisi, Sirke)

Bim Ketçap, Mayonez Ve Soslar 2023 (Limon Suyu, Nar Ekşisi, Sirke)

featured

Bim Ketçap, Mayonez Ve Soslar 2023 (Limon Suyu, Nar Ekşisi, Sirke)

Ketçap temel maddesi domates olan, baharatlar katılarak son halini alan ve herkes tarafından sevilen bir sos türüdür. Mayonez de aynı şekilde bir çok güzel yiyeceğin örneğin patates kızartması, köfte, makarna gibi yiyeceklerin olmaz ise olmazı olan bir sos türüdür. Ketçap ve mayonez ayrılmaz ikililerden biridir. Mayonez Fransız kökenli soğuk bir sos türüdür. Çiğ yumurta sarısı ve bitkisel yağ karışımından yapılan mayonez fabrikasyon olduğu gibi evde de yapılabilir. Piyasada var olan ketçapların tadı hemen hemen aynı olsa da mayonezin tadı ve kıvamı markalara özgüdür. Genelde mayonezi çok sevenler bu ayrımı kolaylıkla yapabilirler. Ama iki ürünü de alırken tat ve kıvam dışında tercih kriterlerinden en önemlisi fiyat ve içeriğidir. İçeriğinde koruyucu madde ve katkı maddesinin az olması da bu ürünün tercih edilmesinde önemli bir husustur.

Dünyada neredeyse her mutfakta en çok sevilen ve kullanılan sosların başında gelen ketçap ve mayonez dışında da bir çok sos vardır. Bunlardan bazıları limon sosu, nar ekşisi sosu ve üzüm sirkesi gibi soslardır. Bunlarında piyasada çok fazla markası ve çeşidi vardır. En uygun fiyatlı soslar genelde bim marketlerde mevcuttur. İyi fiyat ve kaliteli ürünleriyle her ekonomiye hitap eden bim marketler de özel üretim olan ve sadece bim’e özel üretilen bolbol markası altında ketçap ve mayonezler de uygun fiyatlarla müşterilerini beklemektedir. Bim Ketçap ve Bim Mayonez İyi fiyat ve kalite ile çok tercih edilen ürünlerdendir.

Bu makalede Bim Ketçap Fiyatları 2023, Bim Mayonez Fiyatları 2023, Bim Calve Sos Fiyatları 2023, Bim Nar Ekşisi Fiyatı 2023, Bim Limon Suyu Fiyatı sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Ketçap, Mayonez ve Sos Fiyatları 2023

Bim Ketçap Bolbol 1000 GR. – 8,95 TL

Bim Mayonez Bolbol 840 GR.- 12,25 TL

Bim Acı Sos 250 GR. – 6,95 TL

Bim Ranch Sos 250 GR. – 6,95 TL

Bim Limon Suyu Lemonte 750 ML. – 5,25 TL

Bim Nar Ekşisi Sos Efor 350 ML – 6,45 TL

Bim Üzüm Sirkesi Efor 750 ML – 4,45 TL

Yorum Yap

Yorum Yap