Bim Ketçap, Mayonez Ve Soslar 2024 (Limon Suyu, Nar Ekşisi, Sirke)

Ketçap temel maddesi domates olan, baharatlar katılarak son halini alan ve herkes tarafından sevilen bir sos türüdür. Mayonez de aynı şekilde bir çok güzel yiyeceğin örneğin patates kızartması, köfte, makarna gibi yiyeceklerin olmaz ise olmazı olan bir sos türüdür. Ketçap ve mayonez ayrılmaz ikililerden biridir. Mayonez Fransız kökenli soğuk bir sos türüdür. Çiğ yumurta sarısı ve bitkisel yağ karışımından yapılan mayonez fabrikasyon olduğu gibi evde de yapılabilir. Piyasada var olan ketçapların tadı hemen hemen aynı olsa da mayonezin tadı ve kıvamı markalara özgüdür. Genelde mayonezi çok sevenler bu ayrımı kolaylıkla yapabilirler. Ama iki ürünü de alırken tat ve kıvam dışında tercih kriterlerinden en önemlisi fiyat ve içeriğidir. İçeriğinde koruyucu madde ve katkı maddesinin az olması da bu ürünün tercih edilmesinde önemli bir husustur.

Dünyada neredeyse her mutfakta en çok sevilen ve kullanılan sosların başında gelen ketçap ve mayonez dışında da bir çok sos vardır. Bunlardan bazıları limon sosu, nar ekşisi sosu ve üzüm sirkesi gibi soslardır. Bunlarında piyasada çok fazla markası ve çeşidi vardır. En uygun fiyatlı soslar genelde bim marketlerde mevcuttur. İyi fiyat ve kaliteli ürünleriyle her ekonomiye hitap eden bim marketler de özel üretim olan ve sadece bim’e özel üretilen bolbol markası altında ketçap ve mayonezler de uygun fiyatlarla müşterilerini beklemektedir. Bim Ketçap ve Bim Mayonez İyi fiyat ve kalite ile çok tercih edilen ürünlerdendir.

Bu makalede Bim Ketçap Fiyatları 2024, Bim Mayonez Fiyatları 2024, Bim Calve Sos Fiyatları 2024, Bim Nar Ekşisi Fiyatı 2024, Bim Limon Suyu Fiyatı sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Ketçap, Mayonez ve Sos Fiyatları 2024

  • Bim Ketçap Bolbol 1000 GR. – 8,95 TL
  • Bim Mayonez Bolbol 840 GR.- 12,25 TL
  • Bim Acı Sos 250 GR. – 6,95 TL
  • Bim Ranch Sos 250 GR. – 6,95 TL

  • Bim Limon Suyu Lemonte 750 ML. – 5,25 TL
  • Bim Nar Ekşisi Sos Efor 350 ML – 6,45 TL
  • Bim Üzüm Sirkesi Efor 750 ML – 4,45 TL

Bim Ketçap, Mayonez Ve Soslar ,Limon Suyu, Nar Ekşisi, Sirke

Bim, müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her zaman kaliteli ve ekonomik seçenekler sunmaktadır. Bunlardan biri de Bim Ketçap, Mayonez ve Soslar reyonunda bulunan çeşitliliklerdir. Evde yemek yaparken ya da dışarıda yemeklerinizi tatlandırmak için ihtiyaç duyacağınız bütün sosları Bim mağazalarında bulabilirsiniz.

Ketçap, lezzetli fast-food lezzetini sofralara taşıyan önemli bir sos türüdür. Patates kızartmalarından tavuk nugget’lere, hamburgerlerden sandviçlere kadar pek çok yemeği mükemmel şekilde tamamlar. Bim Ketçap sayesinde evinizde ya da piknikte lezzet dolu anlar yaşayabilirsiniz. Tam bir aile dostu olan Bim Ketçap, ekonomik fiyatıyla da bütçenizi sarsmayacaktır.

Mayonez ise özellikle salata ve sandviçlerin vazgeçilmezidir. Bim’in mayonezleri, soğuk mezelerinizi zenginleştirirken aynı zamanda lezzetini katlayarak sunmanızı sağlar. Pratik ve lezzetli bir sos olan mayonez, Bim raflarında uygun fiyatıyla satışa sunulan bir diğer üründür.

Bim, sadece ketçap ve mayonezle sınırlı kalmaz, aynı zamanda diğer lezzetli sosları ve malzemeleri de sunar. Limon suyu özellikle balık ve et yemeklerine eşlik etmekte önemli bir rol oynar. Bim Limon Suyu ile yemeklerinize taze ve ferah bir tat katabilirsiniz.

Nar ekşisi ise son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan bir sostur. Salataların, sosların ve mezelerin vazgeçilmezi olan nar ekşisini Bim raflarında bulabilirsiniz. Lezzetli, sağlıklı ve doyumsuz bir tat olan nar ekşisi, sofralarınıza renk katacaktır.

Sirke, yemeklerin lezzetini artırmak için kullanılan doğal ürünlerden biridir. Yemeklerde kullanılan çeşitli sirke türlerini Bim mağazalarında bulabilirsiniz. Eti marine etmek, salatalara aroma katmak veya turşu yapımında sirke kullanmak gibi pek çok farklı alanda sirkeye ihtiyaç duyarsınız.

Bim, müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürünlerle cevap verirken aynı zamanda dostça bir hizmet sunmayı da ihmal etmez. Bim Ketçap, Mayonez ve Soslar reyonunda bulunan ürünler ile sofralarınızı lezzetlendirebilir, aynı zamanda cebinizin dostu olabilirsiniz. Lezzet dünyanızı genişletmek için Bim’e uğrayın ve en sevdiğiniz sosları edinin.

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri