Bim Kıyma, Kuşbaşı Ve Köfte Fiyatları 2022

Kırmızı et en önemli protein kaynaklarından biridir. Bir çok yemeğin olmaz ise olmazı olan et kırmızı et ve beyaz et olarak ayrılmaktadır. Memeli hayvanlardan elde edilen kırmızı et içeriğinde bir çok faydalı mineral ve vitaminleri barındırır. İnsan sağlığına faydası olduğu kadar zararları da vardır. Kırmızı etin hiç tüketilmemesinin vücutta bir takım eksikliklere yol açacağı gibi çok fazla tüketimi de oldukça zararlıdır. Kırmızı et tüketimi ülkemizde özellikle Doğu Anadolu Bölgesinde oldukça fazladır. Gelişme döneminde olan çocukların ihtiyacı olan tüm proteini tek başına sağlayabilen kırmızı et, vücudun ihtiyacı olan enerjiyi de sağlar.

Yemeklere lezzet katan kırmızı etin kendi içinde de çeşitleri vardır. Çeşitlerine göre de fiyatları farklıdır. Uzmanlar en çok dana etini önermektedir. Bunun nedeni ise dana etinin içeriğindeki yağ oranının kuzu veya koyun etine göre daha az olmasıdır. Kırmızı et alırken en çok dikkat edilen şartlar; güvenilir ve ekonomik olmasıdır. Bim Kıyma , Bim Kırmızı Et, Bim Köfte Çeşitleri hem kalite hem de fiyat açısından her bütçeye uygundur. Ekonomik olarak kasaplara göre çok daha uygun fiyatlara kıyma ve kırmızı et çeşitlerine ulaşabileceğiniz bim marketler hemen hemen her mahallede yada her köşe başında vardır. Bim kıyma, Bim Kuşbaşı, Bim kırmızı et çeşitleri, Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. adına üretilmiştir. Bu ürünler Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun üretilmiş ve koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır.

Bu makalede Bim Kıyma Fiyatı 2022, Bim Kuşbaşı Et Fiyatı 2022, Bim Köfte Çeşitleri ve Fiyatları , Bim İşkembe Fiyatı, En Ekonomik Kıyma Fiyatı gibi soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.


Bim kırmızı et ve kıyma çeşitleri Emin markası adı altında satıştadır. Paketler üzerinde son kullanma tarihleri,içerikleri, yağ oranları ve hayvanın hangi bölgesinden üretildiği belirtilmektedir. Bim kıyma fiyatları , Bim kırmızı et fiyatları ve kalitesi gereği güvenle tüketebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Bim Kıyma Fiyatı 2022

Emin Dana Kıyma 400 GR : 22.95 TL 

Bim Kuşbaşı Et Fiyatları 2022

Emin Dana Kuşbaşı 400 GR : 17.95 TL
Emin Kuzu Kuşbaşı 500 GR : 29.90 TL 
Emin Dana Sote 400 GR : 19.95 TL

Bim Köfte Fiyatları 2022

Emin Dana Kuzu İnegöl Köfte 400 GR : 21.45 TL 
Emin Dana Kuzu Izgara Köfte 400 GR : 22.95 TL
Emin Dana Kuzu Satır Köfte 400 GR : 21.50 TL 

Emin Dana Kuru Köfte 400 GR : 19.95 TL 

Mutfağım Hamburger Köfte 225 GR : 11.50 TL

Bim İşkembe Fiyatı 2022

Maret Dana İşkembe 400 GR : 14.95 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri