İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Konserve Ve Garnitür Fiyatları 2023 (Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır, Bezelye )

Bim Konserve Ve Garnitür Fiyatları 2023 (Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır, Bezelye )

featured

Konserve, sebze veya yemeklerin tüketim ömrünü uzatmak yada mevsimi dışında da tüketebilmek adına yapılan işlemdir. Bir çok sebze konserve olarak saklanıp tüketilebilir. Bunlardan bazıları; bezelye, domates, mısır, patlıcan, kırmızı biber, fasulye, nohut, barbunya ve bunun gibi bir çok sebze konserve olarak tüketilebilir. Bunların dışında da bir çok deniz ürünü de konserve olabilir. Sardunya ve ton balığı gibi.

Eskiden insanlar yiyeceklerini kurutma yöntemi ile saklar ve uzun süreli tüketirlerdi. Konserve işlemi de yiyeceklerin tadı bozulmadan mevsimi dışında da tüketilmesine olanak sağlar ve bir çok ev hanımının yaptığı işlemlerdendir. Kolay yemek olarak tüketilebilen konserveler özellikle çalışan insanların işini oldukça kolaylaştırır. Kalabalık ailelerde ise konserveler ekonomik bir adım haline gelmiştir çünkü mevsiminde uygun fiyata alınan sebzelerden yapılan konserveler ileri aylarda sebzelerin fiyatları arttığında tüketilerek ekonomiye katkı sağlar.

Garnitür, bir çok salata, meze ve yemeklerde kullanılır. Garnitürler de marketlerde konserve halinde yerini almıştır. Üç sebzenin birleşiminden oluşan (patates, bezelye ve havuç) garnitür hazır olarak tüketilmesi hem daha ekonomik hemde büyük kolaylıktır. Bim marketler de piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara  garnitür ve konserve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bim garnitür yurdum markası tarafından bime özel üretilen bir üründür. Bim konserve fiyatları her ekonomiye hitap eder ve herkes tarafından tercih edilecek kalitede ürünlerdir. Yurdum markasının konservelerinin yer aldığı bim marketlerde bezelye, közlenmiş patlıcan, közlenmiş kırmızı biber, mısır, rende domates, ton balığı konservesi ve hazır yemek konserveleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik bölge ve şubelere göre değişiklik ve artış gösterebilir.

Bu makalede Bim Garnitür Fiyatı 2023, Bim Ton Balığı Fiyatı 2023, Bim Mısır Konserve Fiyatı 2023, Bim Bezelye Konserve Fiyatı, Bim Domates Konservesi Fiyatı 2023 sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Konserve Ve Garnitür Fiyatları 2023

Bim Garnitür 560 GR – 6,95 TL

Bim Bezelye Konservesi 830 GR – 6,25 TL

Bim Rende Domates Konservesi 690 GR – 6,95 TL

Bim Köz Kırmızı Biber Konservesi 680 GR – 9,45 TL

Bim Köz Patlıcan Konservesi 510 GR – 8,75 TL

Bim Mısır Konservesi 340 GR – 6,75 TL

Bim Ton Balığı Fiyatları 2023

Bim Ton Balığı Konservesi 2X160 GR –17,95 TL

Bim Hazır Yemek Barbunya Pilaki 400 GR – 6,75 TL

Yorum Yap

Yorum Yap