Bim Konserve Ve Garnitür Fiyatları 2024 (Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır, Bezelye )

Konserve, sebze veya yemeklerin tüketim ömrünü uzatmak yada mevsimi dışında da tüketebilmek adına yapılan işlemdir. Bir çok sebze konserve olarak saklanıp tüketilebilir. Bunlardan bazıları; bezelye, domates, mısır, patlıcan, kırmızı biber, fasulye, nohut, barbunya ve bunun gibi bir çok sebze konserve olarak tüketilebilir. Bunların dışında da bir çok deniz ürünü de konserve olabilir. Sardunya ve ton balığı gibi.

Eskiden insanlar yiyeceklerini kurutma yöntemi ile saklar ve uzun süreli tüketirlerdi. Konserve işlemi de yiyeceklerin tadı bozulmadan mevsimi dışında da tüketilmesine olanak sağlar ve bir çok ev hanımının yaptığı işlemlerdendir. Kolay yemek olarak tüketilebilen konserveler özellikle çalışan insanların işini oldukça kolaylaştırır. Kalabalık ailelerde ise konserveler ekonomik bir adım haline gelmiştir çünkü mevsiminde uygun fiyata alınan sebzelerden yapılan konserveler ileri aylarda sebzelerin fiyatları arttığında tüketilerek ekonomiye katkı sağlar.

Garnitür, bir çok salata, meze ve yemeklerde kullanılır. Garnitürler de marketlerde konserve halinde yerini almıştır. Üç sebzenin birleşiminden oluşan (patates, bezelye ve havuç) garnitür hazır olarak tüketilmesi hem daha ekonomik hemde büyük kolaylıktır. Bim marketler de piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara  garnitür ve konserve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bim garnitür yurdum markası tarafından bime özel üretilen bir üründür. Bim konserve fiyatları her ekonomiye hitap eder ve herkes tarafından tercih edilecek kalitede ürünlerdir. Yurdum markasının konservelerinin yer aldığı bim marketlerde bezelye, közlenmiş patlıcan, közlenmiş kırmızı biber, mısır, rende domates, ton balığı konservesi ve hazır yemek konserveleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik bölge ve şubelere göre değişiklik ve artış gösterebilir.

Bu makalede Bim Garnitür Fiyatı 2024, Bim Ton Balığı Fiyatı 2024, Bim Mısır Konserve Fiyatı 2024, Bim Bezelye Konserve Fiyatı, Bim Domates Konservesi Fiyatı 2024 sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Konserve Ve Garnitür Fiyatları 2024

  • Bim Garnitür 560 GR – 6,95 TL
  • Bim Bezelye Konservesi 830 GR – 6,25 TL
  • Bim Rende Domates Konservesi 690 GR – 6,95 TL

  • Bim Köz Kırmızı Biber Konservesi 680 GR – 9,45 TL
  • Bim Köz Patlıcan Konservesi 510 GR – 8,75 TL
  • Bim Mısır Konservesi 340 GR – 6,75 TL

Bim Ton Balığı Fiyatları 2024

  • Bim Ton Balığı Konservesi 2X160 GR –17,95 TL
  • Bim Hazır Yemek Barbunya Pilaki 400 GR – 6,75 TL

Bim Konserve Ve Garnitü Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır, Bezelye Tadı, İçeriği, Kalitesi ve Yorumları

Bim, tüketicilerin sofralarını zenginleştiren birçok lezzetli ürün sunmaya devam ediyor. Bu kez, Bim Konserve ve Garnitü Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır ve Bezelye ile bizleri tatlar diyarına götürüyor. Hem lezzetiyle hem de içeriğiyle beğeni kazanan bu ürün, kalitesi ve yorumlarıyla da dikkat çekiyor.

Bim Konserve ve Garnitü Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır ve Bezelye, mevsimin tazelik ve kalitesini sofralarımıza taşıyor. Ürünün içeriğinde yer alan köz patlıcan ve köz kırmızı biber, özenle seçilmiş ve doğal olarak közlenmiştir. Bu sayede, tam bir lezzet şöleni sunarak damakları mest etmektedir.

Aroması ve tadıyla öne çıkan bu konserve ürün, mısır ve bezelye ile zenginleştirilmiştir. Bu harika kombinasyon, her lokmada farklı tatların birleştiği bir uyum sağlamaktadır. Özellikle garnitürlü yemekleri sevenler için ideal bir tercih olan bu konserve, sofralarımızda pratik bir şekilde kullanabileceğimiz lezzetli bir alternatif sunmaktadır.

Bim Konserve ve Garnitü Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır ve Bezelye, içeriğiyle de öne çıkmaktadır. Ürünün tamamen doğal ve taze malzemelerden üretildiği bilinmektedir. Bu sayede, sağlığımız için önemli olan hiçbir katkı maddesi içermediği garanti altına alınmıştır. Böylelikle, güvenle tüketebileceğimiz bir ürün elde etmiş oluruz.

Kalitesiyle de dikkatleri üzerine çeken bu ürün, Bim’in sektördeki güvenilir marka imajının bir kanıtıdır. Bim, her zaman müşteri memnuniyetine odaklanan bir anlayışla hareket etmektedir. Bu nedenle, ürettiği ürünlerin kalite standartlarını yüksek tutmaktadır. Konserve ve garnitürlü köz patlıcan, köz kırmızı biber, mısır ve bezelyenin kaliteli malzemelerden üretildiği Bim’in sunduğu bir güvence olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüketiciler tarafından da olumlu değerlendirmeler alan bu ürün, özellikle pratik hazırlığa sahip olması ve lezzeti nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Müşteriler, ürünün tazelik ve kalitesinden övgüyle bahsetmektedirler. Ayrıca, konserve ve garnitürlü köz patlıcan, köz kırmızı biber, mısır ve bezelyenin lezzetli bir kombinasyon olduğunu belirten yorumlar da dikkat çekmektedir.

Sonuç olarak, Bim Konserve ve Garnitü Köz Patlıcan, Köz Kırmızı Biber, Mısır ve Bezelye, lezzeti, içeriği, kalitesi ve tüketiciler tarafından yapılan olumlu yorumlarla öne çıkan bir üründür. Sofralarımızı renklendiren bu ürün, Bim’in güvenilir marka imajıyla birlikte bizlere pratik ve lezzetli bir seçenek sunmaktadır. Doğal malzemelerden üretilen bu konserve, sağlıklı beslenme hedeflerine ulaşmak isteyenler için de ideal bir tercih olacaktır.

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri