Bim Meyve Suyu Fiyatları 2022 (Soğuk Çay, Limonata, Şalgam)

Meyveler içeriğindeki vitaminler nedeniyle ve birbirinden lezzetli tatlarıyla herkes tarafından sevilen yiyeceklerdir. Meyve suyu ise meyve ve sebzelerin içerisindeki suyun sıkma veya presleme yöntemleri kullanılarak elde edilmesidir. Genelde meyve suları sadece meyvelerin suyundan değil içerisine şeker ve katlı maddeleri ilave edilerek elde edilir. Piyasada oldukça meyve suyu markası vardır. Fakat uzmanlar hazır markalar yerine ev yapımı meyve sularının tüketilmesini önermektedir. Ev yapımı meyve suları hazır meyve sularına göre daha sağlıklıdır. Yinede hazır meyve suyu alırken dikkat etmek gerekir. İçerisindeki meyve oranı, besin değeri ve içindeki şekerin miktarı önemlidir.

Bim marketlerde de oldukça fazla meyve suyu çeşidi vardır. Hijyen koşulları ön planda tutularak üretilen ve uygun fiyatlı bu meyve suyu çeşitleri çocuk yaşlı her yaş yaştan insan tarafından sevilerek tüketilmektedir. İçerisindeki şeker ve meyve miktarı standartlara uygun olarak üretilen bu ürünler piyasanın çok çok altında fiyatlara satıştadır.

Bim meyve suyu çeşitleri; vişne, kayısı, şeftali gibi klasik meyve suyu çeşitlerinin yanı sıra %100 elma suyu, ananas suyu ve karışık meyve suyu çeşitleri dikkat çekmektedir. Bim karışık meyve suyu çeşitleri, en az %50 meyve oranı ile oldukça sağlıklı ve içerdiği A,C,E, vitaminleri ile oldukça besleyicidir. Karışık meyve suyu çeşitlerinin biri portakal-nar-limon diğer çeşidi ise limon-portakal-şeftali karışımından oluşur.

Bime özel üretilen Teatone markasının ice tea içeceğide oldukça sevilen ve tüketilen bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Bim Buzlu Çay çeşiteri de şeftali ve bergamot aromalı olarak iki çeşittir ve 500 ml gibi büyük bir miktardadır. Bimde meyve suyu ve buzlu çay dışında Uludağ limonata , Etkin limonata da sıcak yaz günlerinde serinlemek için içilecek içecekler arasındadır. Üstelik Uludağ limonatanın şekersiz olanı da mevcuttur. Bunların dışında Doğanay Şalgam, Lipton Soğuk Çay çeşitleri ve Cappy Pulpy Portakal da vardır. Üstelik oldukça uygun fiyatlara satıştadır. Bim soğuk çay ve bim meyve suyu çeşitleri bölge ve şubelere göre  farklılık gösterebilir.

Bim Meyve Suyu ve Soğuk Çay Fiyatları 2022

Lucy Şeftali/Kayısı/Vişne/Karışık Meyve Suyu Çeşitleri 200 ML – 1,95 TL

Capri-sun Meyveli İçecek 200 ML – 2,25 TL

Bim Ananas Meyve Suyu 1000 ML – 6,25 TL

Bim Şeftali Meyve Suyu 1000 ML – 6,25 TL

Bim Kayısı Meyve Suyu 1000 ML – 6,25 TL

Bim Vişne Nektarı 1000 ML – 6,75 TL

Bim Karışık Meyve Suyu (Portakal-Nar-Limon) 1000 ML –6,75 TL

Bim Karışık Meyve Suyu (Portakal-Şeftali-Limon) 1000 ML – 6,75 TL

Bim %100 Elma Suyu 1000 ML – 6,75 TL

Bim Lipton Soğuk Çay 2LT – 6,45 TL

Bim Buzlu Çay Şeftali/Limon Icetea 1LT – 2,25 TL

Bim Buzlu Çay Şeftali/Limon Icetea 500 ML – 1,50 TL

Bim Cappy Pulpy Portakal/Şeftali Parçalı İçecek 1LT – 6,95 TL

Bim Doğanay Şalgam Suyu 1LT – 6,50 TL

Bim Uludağ Limonata Şekersiz 1LT – 6,95 TL

Bim Limonata Etkin 1LT – 5,95 TL

“Bim Meyve Suyu Fiyatları 2022 (Soğuk Çay, Limonata, Şalgam)” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri