Bim Reçel Ve Marmelat Fiyatları 2023

Meyvelerin en güzel hallerinden biri de reçellerdir. Kahvaltıların vazgeçilmezi ,büyük küçük herkesin genelde sevdiği tatlı türü olan reçeller ülkemizde de oldukça fazla tüketilmektedir. Ülkemizdeki reçel ve marmelat kültürü dünya mutfaklarına göre oldukça gelişmiştir. Meyvelerin şekerle birleşip kendi suları ile kaynatılarak elde edilen reçellerin çeşitleri saymakla bitmez. Doğal meyvelerden hatta artık sebzelerden bile yapılabilen reçel türleri vardır. Damak tadınıza göre her meyve ve sebzenin reçeli yapılabilir. Klasik bildiğimiz reçeller çilek, kiraz,şeftali,kayısı,portakal,ayva,gül ve benzeri reçellerin yanı sıra aslında eskilerden beri var olan ama son zamanlarda daha fazla ortaya çıkan sebze reçellerini de seven sayısı oldukça fazladır. Örneğin; Domates reçeli ve Patlıcan reçeli gibi. Bildiğimizin aksine meyve reçellerin de de bizi şaşırtan çeşitler mevcuttur. Örneğin Muz reçeli gibi. Reçeller sadece meyve ve sebzelerden elde edilmezler, meyvelerin kabukları yada kuru yemişlerden elde edilen reçel türleri de vardır. Mesela karpuz kabuğu reçeli,turunç reçeli ve ceviz reçeli gibi. Bu değişik türdeki reçellerin de oldukça seveni olduğu gibi sevmeyeni de mevcuttur.

Evde reçel yapımı oldukça basittir fakat elbette her reçelin kıvamının oluşmasında önemli püf noktaları mevcuttur. Tarif basittir ama kıvamı herkes tutturamaz işte bu noktada devreye Bim Reçel Çeşitleri girmektedir. Uygun fiyatı ve yoğun kıvamları ile evde reçel yapmakla  uğraşmanıza gerek kalmaz. Bim İlkgün Reçel Markası altında iyi kalite ve uygun fiyata çok lezzetli reçel çeşitleri ile raflardaki yerini almıştır. Bir çok kişinin evinde olan bu reçeller kahvaltılardan tatlılara kadar bir çok şekilde tüketilebilir. Bim vişne reçeli, çilek reçeli, ahududu reçeli, böğürtlen reçeli çeşitleriyle klasik reçel türlerimizi ister küçük kavanoz ister büyük ekonmik 2 kiloluk kavanozlarda müşterilerine sunmaktadır. Marmelat olarak en çok tüketilen ve tercih edilen tür kuşkusuzdur ki kuşburnu marmelatıdır. Bim Kuşburnu Marmelatı da yoğun bir kıvam ve harika tadıyla sizler için üretilmiştir ve oldukça da uygun bir fiyata sahiptir. Öncüler Kuşburnu Marmelatı 100% Yerli üretimdir.

Bu yazmızda Bim Reçel Fiyatları 2023, Bim Marmelat Fiyatları 2023, Bim Reçel Markalarının Kalitesi, En Ucuz Reçel Fiyatı, Bim Kuşburnu Marmelatı Fiyatı sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Bim Reçel Ve Marmelat Fiyatları 2023

İlkgün Reçel Vişne 380 GR. – 9,95 TL

İlkgün Reçel Çilek 380 GR. – 9,95 TL

İlkgün Reçel Ahududu/Böğürtlen 700 GR. – 14,95 TL

İlkgün Reçel Vişne 2KG. – 29,45 TL

İlkgün Reçel Çilek 2KG. – 29,95 TL

Öncüler Kuşburnu Marmelatı 430 GR. – 18,45 TL (14,45 e düşebiliyor)

 

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri