Bim Saç Boyası Fiyatları ve Kalitesi 2023 (Elegance Aplus ve Palette)

Bim Saç Boyası Fiyatları ve Kalitesi 2023

Bim marketlerinde kadınların en büyük ihtiyaçlarından biri olan saç boyası çeşitleri de son derece uygun fiyatlara satılmakta. Hem kendi markası olan Elegence A plus Saç Boyası ve en bilindik ve kaliteli saç boya markası olan Palette Doğal Renkler Saç Boyası çeşitlerini çok uygun fiyata bim marketlerinde bulabilirsiniz. İçerisinde ayrıca besleyici yağlarda bulundurmaktadır. Hatta örnek vermek gerekirse Palette markasının saç boyası bazı süpermarketlerde 16 TL civarına satılırken bim marketlerinde 14,90 TL Gibi bir fiyata alabilirsiniz. Büyük bim marketlerinde tüm çeşitlerini bulabilirsiniz. Bir kaç çeşidinden bahsetmek gerekirse açık kumral, Açık kestane, Karamel, Platin gibi çeşitleri bulunmakta. En uygun saç boyası tabi ki bim mağazalarında…

Elegence A plus Saç Boyası sadece Bim marketlerinde satılan bir üründür. Kalitesi kullandığımız kadarıyla kaliteli boyalarla yarışacak seviyede. Saçı tamamen kapatıyor. Beyazları kesinlikle sorunsuz kapatıyor. Kokusu biraz ağır. İlk yıkamada biraz fazla aksa da yinede son derece iyi tutuyor.Kaliteli saç boyalarından hiçbir farkı yok diyebiliriz. Ayrıca evde rahatlıkla saçınızı boyayabileceğiniz aparatları bulunmakta.

Bim Saç Boyası Fiyatları 2023

Elegence A plus Elegance Saç Boyası Çeşitleri 12,95 TL
Palette Doğal Renkler Saç Boyası 19,90 TL

“Bim Saç Boyası Fiyatları ve Kalitesi 2023 (Elegance Aplus ve Palette)” üzerine 2 yorum

  1. Yıllardır bilinen en ünlü markalarda bulamadığım kalite ve memnuniyeti ELEGANCE A PLUS saç boyasında buldum! Üstelik yerli ve üreten firma Türkiye ‘nin en eski ve köklü kozmetik üreticisi! EVYAP. Ama ne yazık ki 7.8 karamalize kumralı bulamıyorum artık! Her zaman yerli ve kaliteli olanı desteklemek gerektiğini düşünüyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri