1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Çikolata Fiyatları 2023 ( Peripella, Torku, Nutella, Sayley)

Bim Çikolata Fiyatları 2023 ( Peripella, Torku, Nutella, Sayley)

featured

Çikolata, kakao çekirdeklerinin süt ile kıvam bulmasıyla elde edilen tabiri caiz ise damak çatlatan bir tattır. Neredeyse bir çok insanın sevdiği hatta vazgeçemediği bu tadın hikayesi ilk olarak Hollandalı bir kimyagerin kakao makinesini bulmasıyla başlıyor. Eskilerde soylu ve zenginlerin yiyeceği olarak anılan ve tarihte uzun bir zaman aralığında da böyle kalan çikolata, Henri Nestle’nin sütteki suyu buharlaştırarak süt tozunu bulması ve bunun kakao ile işlenmesiyle elde edilen ve İsviçre ‘de ortaya çıkan ve günümüze kadar çeşitli tatlara ve şekillere bürünerek günümüze kadar gelen bir tattır. Buradan da anlaşılacağı üzere ilk çikolata herkesin bildiği bir marka olan Nestle’dir.

İster katı kalıp kıvamında isterse de sürülebilir olarak tüketilen çikolata bir çok insan için mutluluk kaynağıdır. Zaten bilim adamları tarafından beyindeki seratonin hormonunun yani mutluluk hormonunun salgılanmasını arttırdığı kanıtlanan çikolata bir çok insanın hayatında önemli bir yere sahiptir. Piyasada bulunan çikolata çeşitliliği kadar sürülebilir çikolata çeşitleri de fazladır. Bim marketler de en iyi markalardan tutunda herkesin bütçesine uygun bir çok sürülebilir çikolata mevcuttur. Fındıklı çikolata yani fındık kremasından kakao ağırlıklı çikolataya kadar bir çok çeşit mevcuttur. Genelde bim sürülebilir çikolata markaları, Nutella, Torku, Gürsoy, Peripella, Sayley gibi bir çok marka mevcuttur ve bu markalar bim marketlerin şube ve bölgelerine göre çeşitlilik göstermektedir. Özellikle bim’e özel üretilen Peripella markası hem kalitesi hemde uygun fiyatıyla bir çok kişinin tercihi halindedir.

Bu yazımıızda Bim Sürülebilir Çikolata Fiyatları 2023, Bim Torku Banada Fiyatı, Bim Nutella Fiyatı 2023, Bim Fındık Ezmesi Fiyatı, Bim Fıstık Ezmesi Fiyatı sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Bim Sürülebilir Çikolata Fiyatları 2023

Nutella Fındık Kreması Kakaolu 830 GR. – 29,25 TL

Torku Banada Fındık Kreması Kakaolu 1000 GR. – 29,90 TL

Peripella Fındık Kreması Kakaolu (%13 fındık) 400 GR. – 9,95 TL

Peripella Duo Fındık Kreması Sütlü Kakaolu 500 GR. – 9,95 TL

Peripella Fındık Kreması Krokantlı 500 GR. -12,95 TL

Gürsoy Fındık Ezmesi (%70 fındık) 320 GR. – 19,90 TL

Sayley Fındık Kreması Kakaolu 500 GR. – 10,45 TL

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Her gün her gün zam bıktık artık. daha beter olan ürünlerin kalitesi bir sene önceki örneğin per duo 500 gr ile şimdiki kıvamı nerden nereye gelmiş.

  2. Sürekli zam yapıyorsnuz bu zam ne znana kadar sürecek acaba yağ fiyatları almış başını gidiyor biraz düşsün fiyatlar

  3. Marketlerden bisey alamıyoruz asgari durumfa geçiniyoruz.maaş kiraya gidiyor bogazimıza bise kalmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir