1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Tavuk Fiyatları 2023 (Bütün Piliç,But,Kanat,Pirzola,Baget ve Çorbalık)

Bim Tavuk Fiyatları 2023 (Bütün Piliç,But,Kanat,Pirzola,Baget ve Çorbalık)

featured

Bim Tavuk Fiyatları 2023 (Bütün Piliç,But,Kanat,Pirzola,Baget ve Çorbalık)

Protein ve vitamin kaynağı olan beyaz et oldukça fazla tüketilen ve sevilen bir besin kaynağıdır. Düşük yağ oranından dolayı diyet listelerinin olmaz ise olmazı kilo vermeye yardımcı ve çok yüksek protein kaynağı olan beyaz et,kırmızı ete nazaran daha uygun fiyata sahip olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Besin değeri çok yüksek olan beyaz et sağlıklı bir yaşam için ve bir çok hastalığın tedavisinde faydası dokunabilecek bir besindir. İçeriğinde demir,B grubu vitaminler ve fosfor barındırır. Beyaz etin bir çok pişirme yöntemi mevcuttur. Uzmanlar genelde ızgara şeklinde tüketilmesini önermektedir. Özellikle tavuğun göğüs bölgesi yağsız ve lifli olduğu için özellikle sporcular tarafından çok tercih edilir. Tavuk butu tavuğun en yağlı ve en vitaminli bölgesidir.

Beyaz etin en çok tüketilen çeşidi tavuktur. Tavuk alırken en çok uygun şartlara göre kesiminin yapılması ,uygun koşullarda paketlenme ve saklanması önem taşımaktadır. Tavuğun tüm bu şartlar dışında ekonomik fiyatlarda olması da tercih sebepleri arasındadır. Bim tavuk fiyatları ve kalitesi açısından bir çok üründe olduğu gibi gene en çok tercih edilen adrestir. Şehir ve bölgelere göre Bim Tavuk Markaları değişiklik gösterebilir. Kimi bölgelerde Körpe, Baktav ve Banvit markası mevcuttur.

Piyasanın altında fiyatlara ve yüksek kaliteyi sunan bim marketlerinde tavuğun en çok tüketilen ve sevilen her bölgesine çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Genellikle tavuk bütün, kanat, but, baget, göğüs, bonfile, çorbalık,tavuk ciğeri ve taşlık şeklinde tercih edilmektedir. Hindi sevenler içinde bim marketlerde seçenekler mevcuttur.
Bim Tavuk Çeşitleri ; Bütün piliç, Baget, Tavuk Bonfile, Çorbalık, Pirzola, Izgara Tavuk Kanat, But, Kelebek Pirzola, Göğüs çeşitleri vardır. Bim Hindi Eti Çeşitleri ; Hindi ızgara, Hindi göğüs,Hindi kapama ve Hindi Baget gibi çeşitleri vardır.

Bim Tavuk Fiyatları 2023

Bütün Tavuk KG : 11.95 TL
Baget Tavuk KG : 13.95 TL
Kalçalı But KG : 12.50 TL
Bonfile Tavuk KG :28.95 TL
Çorbalık Piliç KG : 6.95 TL


Tavuk Pirzola KG :23.95 TL
Tavuk Izgara Kanat KG : 26.95 TL
Tavuk Izgara Tava KG :29.95 TL
Piliç Pirzola Kelebek KG : 22.95 TL
Tavuk But İncik KG : 22.95 TL
Fırınlık Piliç KG :20.95 TL

Bim Hindi Fiyatları 2023

Hindi Izgara Tava KG : 49.95 TL
Hindi Göğüs KG : 35.95 TL
Hindi Kapama KG :29.95 TL
Hindi Baget KG :27.95 TL

Yorum Yap

Yorum Yap