Bim Tavuk Fiyatları 2024 (Bütün Piliç,But,Kanat,Pirzola,Baget ve Çorbalık)

Protein ve vitamin kaynağı olan beyaz et oldukça fazla tüketilen ve sevilen bir besin kaynağıdır. Düşük yağ oranından dolayı diyet listelerinin olmaz ise olmazı kilo vermeye yardımcı ve çok yüksek protein kaynağı olan beyaz et,kırmızı ete nazaran daha uygun fiyata sahip olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Besin değeri çok yüksek olan beyaz et sağlıklı bir yaşam için ve bir çok hastalığın tedavisinde faydası dokunabilecek bir besindir. İçeriğinde demir,B grubu vitaminler ve fosfor barındırır. Beyaz etin bir çok pişirme yöntemi mevcuttur. Uzmanlar genelde ızgara şeklinde tüketilmesini önermektedir. Özellikle tavuğun göğüs bölgesi yağsız ve lifli olduğu için özellikle sporcular tarafından çok tercih edilir. Tavuk butu tavuğun en yağlı ve en vitaminli bölgesidir.

Beyaz etin en çok tüketilen çeşidi tavuktur. Tavuk alırken en çok uygun şartlara göre kesiminin yapılması ,uygun koşullarda paketlenme ve saklanması önem taşımaktadır. Tavuğun tüm bu şartlar dışında ekonomik fiyatlarda olması da tercih sebepleri arasındadır. Bim tavuk fiyatları ve kalitesi açısından bir çok üründe olduğu gibi gene en çok tercih edilen adrestir. Şehir ve bölgelere göre Bim Tavuk Markaları değişiklik gösterebilir. Kimi bölgelerde Körpe, Baktav ve Banvit markası mevcuttur.

Piyasanın altında fiyatlara ve yüksek kaliteyi sunan bim marketlerinde tavuğun en çok tüketilen ve sevilen her bölgesine çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Genellikle tavuk bütün, kanat, but, baget, göğüs, bonfile, çorbalık,tavuk ciğeri ve taşlık şeklinde tercih edilmektedir. Hindi sevenler içinde bim marketlerde seçenekler mevcuttur.
Bim Tavuk Çeşitleri ; Bütün piliç, Baget, Tavuk Bonfile, Çorbalık, Pirzola, Izgara Tavuk Kanat, But, Kelebek Pirzola, Göğüs çeşitleri vardır. Bim Hindi Eti Çeşitleri ; Hindi ızgara, Hindi göğüs,Hindi kapama ve Hindi Baget gibi çeşitleri vardır.

Bim Tavuk Fiyatları 2024

 • Bütün Tavuk KG : 11.95 TL
 • Baget Tavuk KG : 13.95 TL
 • Kalçalı But KG : 12.50 TL
 • Bonfile Tavuk KG :28.95 TL
 • Çorbalık Piliç KG : 6.95 TL
 • Tavuk Pirzola KG :23.95 TL
 • Tavuk Izgara Kanat KG : 26.95 TL
 • Tavuk Izgara Tava KG :29.95 TL
 • Piliç Pirzola Kelebek KG : 22.95 TL
 • Tavuk But İncik KG : 22.95 TL
 • Fırınlık Piliç KG :20.95 TL

Bim Hindi Fiyatları 2024

 • Hindi Izgara Tava KG : 49.95 TL
 • Hindi Göğüs KG : 35.95 TL
 • Hindi Kapama KG :29.95 TL
 • Hindi Baget KG :27.95 TL

Bim Tavuk Ürünleri Yorumları ve Kalitesi

Türkiye’nin sevilen zincir marketlerinden biri olan Bim, geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Özellikle tavuk ürünleri konusunda sunduğu kaliteli seçeneklerle dikkat çeken Bim, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Peki, Bim’in tavuk ürünleri gerçekten ne kadar kaliteli ve lezzetli? İşte Bim tavuk ürünleri yorumları ve kalitesi hakkında bilmeniz gerekenler…

Bim, müşterilerine sağlıklı ve güvenilir ürünler sunma misyonuyla hareket eder. Bu misyonu doğrultusunda tavuk ürünlerinde de kaliteyi önemser. Satışa sunulan tavuk ürünleri alanında uzman tedarikçiler tarafından Bim’e sağlanır ve sıkı denetimlerden geçer. Bu sayede tüketiciler, Bim raflarında yer alan tavuk ürünlerini güvenle satın alabilirler.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına Bim, tavuk ürünlerinin lezzetine büyük bir önem verir. Hem pişirme önerileri hem de çeşitli tariflerle tüketicilere yardımcı olur. Böylece herkes, Bim’de bulunan çeşitli tavuk ürünlerini kendi zevkine ve damak tadına uygun şekilde hazırlayabilir.

Bim tavuk ürünleri yorumlarına baktığımızda genel olarak olumlu geri dönüşler olduğunu görmekteyiz. Tüketiciler, ürünlerin taze olduğunu ve lezzetinin beklentileri karşıladığını ifade etmektedir. Ayrıca çeşitli tavuk ürünleri arasından seçim yapmanın kolay olduğunu ve fiyatların da oldukça uygun olduğunu belirtmektedirler.

Tabii ki her üründe olduğu gibi, Bim tavuk ürünleri konusunda da bireysel tercihler ve beklentiler farklılık gösterebilir. Kimi tüketiciler, daha fazla baharatlı veya çeşnilenmiş ürünleri tercih ederken kimi tüketiciler ise daha doğal ve sade ürünleri tercih etmektedir. Bu noktada Bim, müşteri taleplerini önemser ve zengin ürün çeşitliliği ile herkesin ihtiyacına cevap verecek bir seçenek sunar.

Sonuç olarak, Bim tavuk ürünleri yorumları genel olarak olumlu yönde olsa da bireylerin zevk ve tercihleri farklılık gösterebilir. Bim, kaliteden ödün vermeden tüketicilerin beklentilerini karşılamayı hedeflerken dostça bir yaklaşımla herkesin damak tadına uygun seçenekler sunar. Taze ve lezzetli tavuk ürünleri arayanların Bim raflarına göz atmaları tavsiye edilir.

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri