Bim Ton Balığı Fiyatları 2022

En faydalı besinlerin başında gelen balık, içerdiği fosfor ve omega yağları açısından oldukça zengin ve her yaşta tüketilmesi tavsiye edilen besinlerden biridir. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaşta insanın severek yediği balığı evde yaparken genelde temizlemesi sıkıntı olduğu ve koktuğu için, çalışanlar da zaman sıkıntısından dolayı evde balık pişirmek yerine büyük kolaylık olan ton balığını tercih etmektedir. Ton balığı, balığın konserve edilmiş halidir. Genelde kış mevsimi balık sezonu olarak bilir fakat ton balığı uzun süreli tüketim tarihi sayesinde yaz kış istenildiği zaman tüketilebilir. Ton balıkları aşamalı olarak üretilir. Kısa özetleyecek olursak; Balıklar avlanır ve ton balığı fabrikasına aktarılır. Balık hava koşullarına bağlı olarak çabuk bozulduğu için fabrikada bulundukları süresince soğuk hava depolarında muhafaza edilir.

Balıklar ton balığı olmadan önce uygunluk testine tabi tutulurlar. Ham madde olan balıklar temizlenir, kılçıklarından arındırılır, daha sonra dolum makinelerinde sterilizasyonu yapılmış paketlere el değmeden doldurulur ve en son olarak da dış ambalajlanma işleminin ardından piyasaya sürülür. Paketlenmiş bu ürün hakkında bilmek isteyebileceğiniz; son tüketin tarihi, içindekiler ve üretici firma hakkında bilgilere dış ambalaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Piyasada bir çok ton balığı markası bulunmaktadır. Markalarına göre de fiyatları değişen bu ürünlerin genellikle içerikleri ve üretim şekilleri aynıdır. Türkiye’nin en çok tarih edilen ve en çok şube sayısına sahip marketlerinin başında gelen Bim marketlerde bulunan Derya Ton Balığı piyasaya göre uygun fiyatı ve lezzetiyle çok sevilmiştir.

Bim Ton Balığı Fiyatı ve Kalitesi açısından en çok tercih edilen ton balığıdır.

Bu makalede Bim Ton Balığı Fiyatları 2022, Bim Ton Balığı Markasının Kalitesi, En Ucuz Ton Balığı Fiyatı Nerede?, Ton Balığının Faydaları gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bim Derya Ton Balığı Ürün İncelemesi

Bim Ton Balığı Fiyatı 2022

Derya Ton Balığı 2×160 GR. : 17.95 TL 
Derya Ton Balığının net ağırlığı: 160 GR.X 2 Adet.
Süzme ağırlığı: 104 GR. X 2 Adet.
Üretim ve tüketim tarihleri üzerindedir. İstanbul Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. adına üretilmiştir.
Derya Ton Balığı içindekiler : Ton Balığı, Ayçiçeği yağı ve Tuz.
Derya Ton Balığı Tadı : Gayet güzel tadı olan bu ürün piyasadaki bir çok ton balığı markasına göre hem daha ucuz hemde tadı güzel. İçerisinde konserve edilen balık 1. sınıf olurken içerdiği yağ ise tamamen ay çiçek yağı olduğu için yumuşak ve güzel bir tattadır. 2’li paketler halinde satıştadır.
Açıldıktan 2 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri