Bim Diş Macunu Ve Diş Fırçası Fiyatları 2024

Ağız bakımı hiç şüphesiz ki kişisel bakım içerisinde çok önemli bir yer kaplamaktadır. Ağız bakımı sağlık açısından oldukça önemlidir. Dişlerini düzenli fırçalayan ve ağız bakımını yapan bireylerde bir çok hastalığa yakalanma riski daha düşüktür. Uzmanlar bir çok hastalığın başlangıcının ağızdan başladığını ve dişlerin organlarla bağlantılarının olduğunu açıklamışlar. Örneğin dişlerin çürümesinde oluşan iltihabın o çürük diş kökünden kalbe inmesi ve iltihabın yayılma ihtimalinin olduğunu biliyor muydunuz ? Bu nedenle dişler hem ikili ilişkilerinizde fiziksel başlangıçlar da hemde sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Çocuklara da küçük yaşlardan itibaren bu önemi anlatmalı ve sağlık açısından agız bakımının çocukluktan bu zamana alışkanlık haline getirilmesi gerekir.

Piyasada bir çok ağız bakım ürünü vardır. Bim marketlerde ağız bakım bölümlerinde de çeşitlilik göze çarpmaktadır. Çocuklar için diş fırçalarından piyasada aradığınız bir çok diş macunu çeşidi oldukça uygun fiyatlara bim raflarındaki yerini almıştır. Bim ağız bakım ürünleri , bütçenizi zorlamayacak ve aradığınız bir çok çeşide kolayca ulaşabileceğiniz size en yakın mesafededir. Bim marketlerde en çok kullanılan markalardan olan sensodyne, colgate ve bime özel üretilen ağız bakım ürünleri olan powerdent markasıyla sizler için raflarda. Bim diş macunu ve diş fırçası fiyatları 2024 yılında da enflasyonla mücadele etmeye ve müşterilerinin cebini düşünmeye devam ediyor.

Bu makalede Bim Diş Macunu Fiyatları 2024, Bim Diş Fırçası Fiyatları 2024, Bim Çocuk Diş Fırçası Fiyatları 2024, En Ucuz Diş Macunu Fiyatı sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Diş Macunu Fiyatları 2024

 • Colgate Total 12 Diş Macunu 50 ml : 12,45 TL
 • Colgate MaxBeyazlık Diş Macunu 50 ml : 12,95 TL
 • Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml : 15,95 TL
 • Sensodyne Diş Macunu 100 ml : 19,95 TL

 • Powerdent 3D Beyazlık Diş Macunu 75 ml : 6,95 TL
 • Powerdent 7 Etkili  Diş Macunu 75 ml : 6,95 TL
 • Powerdent  3 Etkili Aile Diş Macunu 125 ml : 5,75 TL
 • Sensodyne Diş Macunu 100 ml :26,95 TL

Bim Diş Fırçası Fiyatları 2024

 • Powerdent Çocuk Diş Fırçası :2 TL
 • Powerdent 2’li Diş Fırçası :6,25 TL
 • Oral-B Tekli Diş Fırçası :12,95 TL
 • Colgate Tekli Max White Diş Fırçası : 12,95 TL

Bim Diş Macunu Ve Diş Fırçası Kalitesi, Yorumları, Alanların Yorumları, Hangi Marka daha iyi

Son yıllarda Bim, Türkiye’nin en yaygın market zincirlerinden biri haline gelmiştir. Hem uygun fiyatları hem de geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin favorisi olmuştur. Bim yalnızca gıda ürünleri ile değil, aynı zamanda kişisel bakım ürünleriyle de kendini göstermektedir. Bu bağlamda, Bim’de satılan diş macunu ve diş fırçası gibi ürünlerin kalitesi merak konusudur.

Bim’de bulunan diş macunu ve diş fırçalarının kalitesi hakkında çeşitli yorumlar bulunmaktadır. Tüketicilerin görüşleri genel olarak olumlu yönde olsa da, bazı kullanıcılar daha kaliteli ürünler beklediklerini dile getirmektedir. Fiyat – performans açısından baktığımızda ise, Bim ürünlerinin genel olarak tatmin edici bir seviyede olduğu söylenebilir.

Alanların yorumlarını incelediğimizde, diş hekimlerinin çoğunlukla kaliteli markalardan yana tavsiye verdiklerini görmekteyiz. Özellikle diş macunu seçerken florür içeren ve diş minesini koruyan markalar tercih edilmektedir. Diş fırçaları ise yumuşak kıllara sahip olanlar, diş etlerini yormadan ve zarar vermeden temizlik sağlayan modeller tercih sebebidir.

Peki hangi marka daha iyi? Bu sorunun net bir cevabı olmasa da, diş macunu ve diş fırçası seçiminde bireysel tercihler önemlidir. Öncelikle, diş problemlerine sahipseniz veya diş hekiminizin önerileri doğrultusunda hareket etmek isterseniz, size uygun olan ürünü seçmeniz önemlidir. Diğer yandan, uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesi sunan Bim gibi marketlerde bulunan ürünlerin de kişisel kullanım için uygun olduğu söylenebilir.

Sonuç olarak, Bim’de bulunan diş macunu ve diş fırçalarının kalitesi tüketiciler arasında farklı yorumlara sebep olmaktadır. Ancak, çoğunlukla tatmin edici bir seviyede oldukları söylenebilir. Diş hekimlerinin önerilerini göz önünde bulundurarak, kişisel tercihlerinize uygun olan ürünü seçmeniz en doğrusu olacaktır. Dostça bir tavırla Bim’in sağladığı uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri