Bim Helva, Tahin, Pekmez Fiyatları 2023 (Koska, Serel)

Bim Helva, Tahin, Pekmez Fiyatları 2023

Helva, vücudun direncini arttıran, enerji veren içerdiği yağlar sayesinde böbreklere oldukça faydalı olan bir tatlıdır. Tok tutma özelliği ile de bilinir. Özellikle kış zamanlarında yenilen helva vücut ısısının dengede kalmasına yardımcı olur ve enerji verir. Türk mutfağında evlerde de yapılan bir çok çeşidiyle damakları çatlatan helva çeşitleri oldukça fazladır. Helva faydalarını bir kenara koyarsak biraz kalorili bir tatlıdır. Ev tipi helvaların yani un ve irmik helvasının dışında kalan tahin helvası bilinen haliyle marketlerde satılan paket helvaların içerisindeki temel madde un ve tahindir. Bunları çeşitlendirmek amacıyla kakao, ceviz, fındık veya Antep fıstığı da  ilave edilmiştir. İçerdiği tahinin faydaları saymakla bitmez.

En çok sevilen ve hatta en faydalı ikililerden biri olan tahin pekmez de insan vücudu için oldukça faydalıdır. Tahin, içerisinde bulunan yoğun susam ve zeytinyağı ile başta böbrekler olmak üzere sindirim sistemi ve bağışıklık sistemi için oldukça faydalı bir besindir. Tahine en çok yakışan pekmez ise herkesin bildiği üzere kan yapıcı ve enerji veren doğal bir besindir. Genel de üzüm başta olmak üzere dut, kuşburnu ve buna benzer bir çok meyvelerin toplanıp ezilip kaynatılması gibi yöntemlerle elde edilir. Hakiki pekmez faydalıdır fakat piyasada içerisine aroma ve şekerler ilave edilerek yapılan pekmezlerde vardır bunların vücuda faydadan çok zararı vardır. Bu nedenle dikkat etmek gerekir.

Bim Helva, Tahin, Pekmez  ürünlerinde de diğer bir çok ürününde olduğu gibi gene kalite ve ekonomik fiyatlarla karşınızda bulunmaktadır. Bir çok şubesi ile her mahallede evlere en yakın marketlerden olan bim de bulunan Serel marka tahin, pekmez ve helva çeşitleri oldukça lezzetli ve uygun fiyattadır. Bim Helva Çeşitleri sade, kakaolu, cevizli ve Antep fıstıklı olmak üzere çeşitlidir. Koska Kürek Helvası  ve Koska Yaz Helvası da Bim marketlerde mevcuttur. Bim Tahin, oldukça yoğun kıvamda ve lezzetlidir.  Bim Pekmez ise % 100 üzümden elde edilmiştir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Tüm bu ürünler yüksek kalite ve uygun fiyata raflardaki yerini almıştır. Bu ürünlerdeki çeşitlilik bölge ve şubelere göre değişiklik gösterebilir.

Bu makalede Bim Helva Fiyatları 2023, Bim Tahin Pekmez Fiyatları 2023, Bim Koska Helva Fiyatı, Bim Koska Kürek Helvası, En Ucuz Pekmez Fiyatı, Bim Helva Çeşitleri sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Helva Fiyatları 2023

Koska Kürek Helvası Sade/Kakaolu 400 GR – 15,95 TL

Koska Yaz Helvası Cevizli Kakaolu 500 GR – 12,95 TL

Serel Tahin Helvası Sade/ Kakaolu 500 GR – 10,45 TL

Serel Tahin Helvası Cevizli/Antep Fıstıklı 500 GR – 16,75 TL

Bim Tahin, Pekmez Fiyatları 2023

Serel Tahin 600 GR – 19,95 TL

Serel Üzüm Pekmezi %100 800 GR – 19,95 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri