Bim İç Çamaşırı, Boxer, Atlet Fiyatları 2022 (Kadın, Erkek)

Dış giyim kadar iç giyimde çok önemlidir. İç çamaşırı insan sağlığından, günlük hayatına hatta cinsel hayatına kadar oldukça büyük önem taşımaktadır. İç çamaşırı kişisel temizliği tamamlayan parçalardan biridir. İç çamaşırı kullanmamak konfor ve sağlık açısından rahatsızlık verebilir. Genital bölgelerin diğer bölgelere oranla daha fazla nemli olması nedeniyle mantar ve enfeksiyonel rahatsızlıklara sebebiyet verebilmesi ihtimalini engellemek için çamaşır kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Günümüzde bu anlamda insanların daha çok bilgilenmesi ile iç çamaşırı kullanımı git gide artmaktadır. Ama tüm bunların aksine dış görünümü her şeyin önünde tutan modaya ayak uydurmak adına dar giysileri tercih eden insanlar ise iç çamaşırı ya kullanmamakta yada sentetik dokulu ve varlığı belli olmayan slip iç çamaşırlarını tercih etmektedirler. Uzmanlar sentetik çamaşırların özellikle yaz aylarında ter ve koku yapacağından tercih edilmemesi gerektiğini düşünmektedirler.

Özellikle yaz aylarında sentetik içermeyen doğal pamuklu çamaşırlar kişinin hem daha rahat hissetmesi hem de sağlığı açısından tercih edilmelidir. İç giyimde de bir çok marka mevcuttur. Genelde insanlar bir çok şeyde olduğu gibi iç giyimde de ekonomik olmasına dikkat ederler. Bim marketlerde her üründe olduğu gibi iç çamaşırı ,atlet ve boxer da mevcuttur. Bim İç Çamaşırı, Bim Boxer, Bim Atlet, hem de oldukça uygun fiyata yüksek kalite ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle pamuklu yapıları ve uygun fiyatlarıyla bir çok markaya göre daha fazla kullanılmaktadır.

Bim Sütyen fiyatı ,dolgulu dolgusuz kalıp çeşitleri, siyah ve beyaz renkleri ve 80-95 beden aralığıyla bim marketlerdedir. Ayrıca erkek atletler beyaz siyah renk çeşitleri ve bim boxer 2’li paketleri ile satıştadır. Üstelik erkek Boxerlar %95 pamuk %5 elastan özelliği ile oldukça kalitelidir. Bayan slipler de 3 lü paketler halinde satıştadır. Bim Bayan Atletler, esnek yapıda %100 pamuk dokusuyla ve siyah beyaz renk seçenekleri ile oldukça tercih edilmektedir. Bim Erkek atlet ürünleri de %100 pamuktan üretilmiştir ve Confort Family markası kalitesiyle bim marketlerinde satıştadır.

Bim marketlerde var olan ürünlerin çeşitliliği il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bim İç Çamaşırı, Boxer, Atlet Fiyatları 2021

Confort Family Bayan İç Çamaşırı Sütyen 80-95 Beden – 19,50 TL

Confort Family Bayan İç Çamaşırı Slip 3’lü – 12,50 TL

Confort Family Bayan İç Çamaşırı Atlet – 9,95 TL

Confort Family Erkek İç Çamaşırı Boxer 2’li – 17,95 TL

Confort Family Erkek İç Çamaşırı Atlet – 9,95 TL

“Bim İç Çamaşırı, Boxer, Atlet Fiyatları 2022 (Kadın, Erkek)” üzerine bir yorum

  1. 0 fiyatlar hiçte öyle değil şuan.bimde her gün zam yapılıp fiyat değiştirme yapıldığı için 2 li erkek boxer 25tl…..bim. Marketlerin süreli zam zam yapmasından çok şikayetçiyiz

    Yanıtla

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri