Bim Kolonya,Sabun ve Islak Mendil Fiyatları 2023

Kişisel temizlik her insan için önem taşır.Son zamanlarda günümüzde söz konusu olan hastalıklar ve şuan dünyanın bir çok yerini sarmış bulunan korona virüsü nedeniyle bu daha da önemli bir hale geldi. Tarihte insanlığın zor zamanlardan geçtiği dönemlerden birinde bulunmaktayız. İnsanlar hastalıklardan ve virüslerden korunmak amacıyla ikili ilişkilerine mesafe koyarak ve topluluk içine girmeyerek korunma çabalarına başladılar. Kişisel olarak da içerisinde alkol barındırdığı için el dezenfektanları, kolonyalar ve sabunlar en çok tercih edilen temizlik ürünleri haline geldi. Bim kolonya, sabun ve ıslak mendilleri de piyasada en çok kullanılan ve ekonomik fiyatıyla da en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle Bim kolonya fiyatı açısından oldukça uygun olduğundan ve içerisindeki alkol miktarı fazla olmasından dolayı en çok tercih edilen ürünler haline geldi.

Uzmanlar henüz çaresi bulunamayan ve son derece bulaşıcı olan korona virüsüne karşı insanları uyarmaya devam ediyorlar. Özellikle 60 derecenin üzerinde kolonyalarda içerisindeki alkol virüsün yapısındaki proteini parçaladığı için en koruyucu madde olarak ilk sıradadır. Bim Karayel Kolonya 80 derecedir ve keskin bir limon kokusuna sahiptir. Kolonya dışında bim ıslak mendil ve bim sabun ve sıvı sabunlarda ekonomik boyları ve uygun fiyatları ile çok fazla kullanılmaktadır. Bim de Işıl sıvı sabun, Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Sabun ve katı sabun çeşitleri bulunmaktadır.  Evlerde de hijyeni kesin olarak sağlamak amacıyla da Bim çamaşır suyu da çok fazla tercih edilmektedir. Bim de bimin kendi üretimi olan Bim Güldal Çamaşır Suyu ve Bim Domestos Çamaşır Suyu bulunmaktadır ve piyasaya göre en uygun fiyata sahiptir.

Şimdi sizlere kişisel temizliğimiz de ve ev temizliğimiz de kullanabileceğimiz en önemli ürünleri en ucuz fiyatlarla listeleyelim. Korona virüsünden korunmak için temizliğimize önem verelim ve uyarılara uyalım.

Korono Virüsünden Korunmak için;

**Mevsimin yiyeceklerini tüketerek bağışıklığımızı güçlendirelim.

**Yiyecekleri yıkarken daha fazla dikkat edelim.

**Hapşururken mendil kullanalım yoksa dirseğimizle ağzımızı kapatalım. Gripli kişilerden uzak duralım.

**Toplu taşımaları kullanırken yada kalabalık ortamlara girerken başta maske ve eldiven kullanalım bunlar yok ise yanımızda el dezenfektanı yada kolonya tarzında yoğun alkol barındıran temizleyiciler kullanalım.

**Ellerimizi sık sık ve uzun süre ile sabunlayalım. Özellikle anahtar,telefon ve buna benzer en çok kullanılan kişisel eşyalarımızı sık sık alkollü temizleyicilerle silelim.

**Mecbur olmadıkça kapalı ve kalabalık olan avmlere gitmemeli ve mecbur kalmadıkça yurt dışına çıkmamalıyız.

Bu makalede Bim Kolonya Fiyatı 2023, Bim Sıvı Sabun Fiyatları 2023, Bim Islak Mendil Fiyatları, Bim Çamaşır Suyu Fiyatları 2023, Bim Domestos Fiyatı gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bim Kolonya Fiyatları 2023

Bim Kolonya Karayel 80 Derece 400 ML – 7,95 TL

Bim Sıvı Sabun Işıl Çeşitleri 750 ML – 5,75 TL

Bim Sıvı Sabun Işıl 2,5 LT – 14,95 TL

Bim Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Sıvı Sabun 750 ML – 14,95 TL

Bim Sabun Işıl 5X75 GR – 6,75 TL

Bim Sabun Duru 4×150 GR – 16,95 TL

Bim Sabun Dove 100 GR – 6,50TL

Bim Islak Mendil 100 ‘lü – 7,25 TL

Bim Çamaşır Suyu Güldal Ultra Yoğun 1250 ML – 6,95 TL

Bim Çamaşır Suyu Güldal 2500 ML – 6,95 TL

Bim Domestos Çamaşır Suyu Ultra Yoğun 1250 ML – 16,95 TL

Yorum yapın

Bim A101 ve Şok Marketlerinin En Güncel ve En Son Yayınlanan Aktüel Broşürlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz.
saç ekimi / en iyi saç ekim merkezleri / bim aktüel / hair color / çeşme plajları giriş ücretleri