1. Ana Sayfa
  2. Bim Ürünleri
  3. Bim Mısır Gevreği, Müsli Fiyatları 2023

Bim Mısır Gevreği, Müsli Fiyatları 2023

featured

Bim Mısır Gevreği, Müsli Fiyatları 2023

Fazla kilolar her dönemde her insanın sorunu haline gelmişken, Amerikalılar mısır gevreğini keşfetmişlerdi. Amerikalı Girişimci W.Kellogg tarafından 1800 lü yılların sonlarına doğru bulunan mısır gevreği her Amerikalının kahvaltılarının ana besini olarak yerini aldı ve git gide tüm dünyaya yayıldı. Zaman geçtikçe mısır gevreğini en faydalı hale getirmek için insanlık baya çalıştı ve sonunda tam tahıllı mısır gevreği ortaya çıktı ve tabi ki bu da zamanla çeşitlendirildi. Kakaolu mısır gevreği veya  kakaolu buğday gevreği, karamelli mısır ve buğday gevrekleri gibi… Mısır gevreğinin en faydalı kısmı olan tahılların insan vücuduna olan faydasını aşağı yukarı bilmeyeniniz yoktur. Mısır gevreğine karıştırmak için yada sade tüketmek için tahılların en faydalısı olan yulaf ön plana çıktı ve müsli denen yulaf ve kuru meyvelerin karışımından oluşan güzel ve faydalı bir besin de kahvaltı ve ara öğünlere eklendi.

Kolay, besleyici ve lezzetli bir kahvaltı için üretilen mısır gevreği ve müsli diyet listelerinde de yerini aldı ve bir çok insanın vazgeçilmezi haline geldi. Yulaf içerisindeki vitamin ve mineraller ile oldukça faydalı olmasının yanı sıra sindirim sistemine dost , yüksek lif kaynağı, tok tutan ve yağ yakımına faydası olan bir tahıl olarak birde vücuda faydalı kuru meyveler ile birleşince müsliyi oluşturdu. Müsli de zamanla talebe göre şekillendi ve meyveli olmanın yanı sıra çikolatalı ve ballı bademli vs. çeşitleri de oluşturuldu. Piyasada bir çok markaya ait müsli ve mısır gevrekleri bulunmaktadır. Düşük kalorili bu yiyecekler özellikle diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin güne başlarken olmaz ise olmazları halindedir.

Bim marketlerde de oldukça fazla çeşidi bulunan mısır gevreği, buğday ve pirinç gevreği, tam tahıllı gevrekler ve müsliler de  piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bim Mısır Gevreği yada Bim Müsli ürünleri içerdikleri demir ve vitaminler ile çocuklar içinde faydalıdır. Bu ürünlerin çeşitliliği bim bölğe ve şubelerine göre değişiklik gösterebilir. Şimdi bu ürünleri güncel fiyatları ve çeşitleri ile sizlerle paylaşalım.

Bu makalede Bim Mısır Gevreği Fiyatları 2023, Bim Müsli Fiyatları 2023 , Bim Nesquik Gevrek Fiyatı 2023, Bim Çikolatalı Yulaf, Bim Meyveli Yulaf, Bim Corn Flakes Mısır Gevreği sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bim Mısır Gevreği Fiyatları 2023

Kelly’s Corn Flakes Klasik Mısır Gevreği Sade/Karamelli 500 GR – 14,45 TL 

Cupido Duo Mısır ve Buğday Gevreği Çikolatalı/Beyaz Çikolatalı 250 GR – 8,25 TL

Nesquik Tahıl Gevreği Çikolatalı 310 GR – 10,95 TL

Kelly’s Fitness Clup Mısır Gevreği/ Pirinç Gevreği 250 GR – 10,45 TL

Bim Müsli Fiyatları 2023

Kelly’s Fitness Clup Müsli Çikolatalı 275 GR – 10,95 TL

Kelly’s Fitness Clup Müsli Kuru Meyveli 275 GR – 10,95 TL

Kelly’s Fitness Clup Müsli Çilek Dilimli 275 GR – 10,95 TL

Yorum Yap

Yorum Yap